Zachování. Okurky - saláty

Každá hostitelka s využitím služeb sociální sítě získala skóre „zachování, okurky, saláty na zimu »Objeví velké množství nových a zajímavých receptů na sklizeň z okurek, které se v důsledku toho mohou stát rodinou a dokonce se mohou předávat z generace na generaci.

Konzervované okurky - saláty

Je to s takovým blankem z nadpisu „zachování - okurky - saláty - recepty»Jsme ve spěchu, abychom se s vámi podělili a podrobně vyprávěli o jeho přípravě.

Surový okurkový salát na zimu.

Potřebujeme tyto produkty: okurky asi 3 kg, česnek - jeden - jeden a půl hlavy, cibule - 250 gramů, hrubá sůl - 100 gramů, cukr - 250 gramů, ocet 6 nebo 9 procent 150 gramů.

Okurky je třeba vytřídit, prát a krájet jako u všech ostatních zimní okurkové saláty, v malých hrncích tlustých ne více než půl centimetru. Luchek, oloupeme, nakrájíme na kelímky a rozdělíme na tenké slaměné části. Sekejte česnek pomocí speciálního lisu na česnek.

Poté musí být všechny ingredience smíchány ve velké míse a dobře promíchány po přidání soli, cukru, octu a oleje. Výslednou zeleninovou směs vložte do chladničky nebo na velmi chladné místo po dobu 12 hodin.

Konzervované okurky - saláty

Po stanovené době okurkový salát  je třeba pevně stlačit do sterilizovaných nádob a zavřít víky nebo srolovat.

Teď při hledání slov „nauchovávání - okurky - saláty" každému zájemci bude nabídnut náš recept.


Podívejte se na podobné recepty

» » Zachování. Okurky - saláty