Cuketa kaviár na zimu

Odborníci na výživu nám mohou vyprávět mnoho o výhodách cukety, protože tento nízkokalorický produkt výborně absorbuje tělo a obsahuje velmi velké množství užitečných stopových prvků. Patří mezi ně měď a hořčík, železo, sodík a fosfor. Cuketa je také bohatá na vitamíny a vitamíny C a B se nacházejí jak v kaviáru squash, tak i v squash jam.
Můžete si vzít kousek léta s sebou, pokud vaříte konzervovaný squashový kaviár - squash kaviár recept na zimu není příliš obtížné. A pokud se chcete při vaření klasického kaviáru chovat k originálnímu předkrmu, věnujte zvláštní pozornost cuketa salát "Gabriella".

Cuketa kaviár na zimu


Jak se tedy člověk připravuje? cuketa kaviár na zimu?


Pokud mají silnou pokožku, umyjte 6 kg mladých cuket a poté je oloupejte. Nasekejte je a nakrájejte zeleninu.
Loupejte cibuli (1 kg) a také mleté.
Nasekanou zeleninu vložte do hlubokého kastrolu, přidejte 200 g cukru a soli (3 polévkové lžíce soli). Nalijte vše s 1 šálkem octa a 1 šálkem rostlinného oleje, přidejte 350 g rajčatové pasty. Vše promíchejte a obsah pánve vařte 2,5 hodiny. Oheň by měl být střední, nezapomeňte pravidelně míchat kaviár dřevěnou lžící.
Oloupejte 2 hlavy česneku a stroužky hřebíčku protáhněte česnekem. Po uplynutí 2,5 hodiny vroucího kaviáru přidejte drcený česnek, 250 g majonézy a 1 lžičku. mletý černý pepř. Obsah důkladně promíchejte a vařte další půl hodiny. Nejchutnější je tedy připraven cuketa kaviár na zimu!
Nádoby sterilizujte a ihned vložte kaviár z tykve. Rozbalte plechovky a otočte je vzhůru nohama - nechte je stát 2-3 hodiny, pak je můžete uložit na chladné a tmavé místo.


Podívejte se na podobné recepty

» » Cuketa kaviár na zimu