Nakládaná cibule na zimu bez sterilizace

Když nakládám rajčata, okurky a další zeleninu na zimu, často dávám cibuli do sklenic. A více než jednou jsem si všiml, že každý je rád, že chytí křupavou nakládanou cibuli. Každý má rád nakládanou cibuli a každý je chce získat. Cibule se nejčastěji nachází na samém dně nádoby pod veškerou zeleninou, ale to nikomu nezabrání. Proto jsem dospěl k následujícímu závěru, že musíte nalévat čistou cibuli na zimu, aby nikdo nebyl mučen a připravil pro vás jednoduchý a podrobný recept s fotografií. Nakládaná cibule bez sterilizace je dobrá sama o sobě, má vynikající chuť, ale je také ideální pro svačinu. Pokud ji podáváte ke stolu, rozemelete ji čerstvými bylinkami a ozdobíte, pak vám všichni vaši hosté řeknou jen slova vděčnosti za tak chutnou přípravu. Bude to skvělé, pokud smažíte kebab na grilu a podáváte hotové nakládaná cibule. Nemůžete si představit lepší jídlo. Moje rodina a já můžeme smažit maso nad ohněm za každého počasí a ve svém sklepě mám vždy sklenici nakládané cibule. V tuto chvíli rozbalím sklenici a podávám s masem skvělé občerstvení. Doufám, že vám můj recept bude užitečný.


Ingredience
Požadované produkty:

- 500 gramů cibule (bílá nebo fialová),
- 2-3 bobkové listy,
- 4-5 ks. pepře,
- 3-4 ks. sušené hřebíček,
- 300 gramů vody,
- 20 gramů granulovaného cukru,
- 15 gramů soli,
- 20 gramů rostlinného oleje,

- 3 tabulky. l. jablečný ocet 6%.Nakrájejte cibuli
Nasekám fialovou cibuli. Tradičně drcené s půlkroužky. Taková cibule je šťavnatá, chutná a trochu sladká. Chutná dobře jak čerstvě, tak naložená.


Přidejte sůl, cukr
Teď začínám marinovat. Tam vařím vodu a naliju granulovaný cukr a sůl. Tyto přísady dodají cibuli požadovanou chuť..


Přidejte koření
Dal jsem koření: pepře a sušené hřebíček. Koření tuto cibuli ještě zlepší.


Nalijte olej, ocet
Naliju rostlinný olej, ocet a znovu vařím. Potom jsem ji po minutě sundal ze sporáku.


Nalijte marinádu
Dal jsem cibuli do sklenice, naplňte ji horkou marinádou a nechte ji 5 minut. Poté nalít marinádu zpět do mísy a znovu vařit. Podruhé jsem nalil cibuli horkou marinádou.


Srolovat
Sbalte plechovky pomocí nakládaná cibule. Ukázalo se, že proces bez sterilizace je velmi výhodný. Doufám, že takový jednoduchý recept bude pro vás užitečný a můžete jej použít. Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládaná cibule na zimu bez sterilizace