Nakládaná cibule

Velmi často se při vaření kebabů a různých salátů používá nakládaná cibule. Někdy není čas vůbec čekat, až vyjde hořkost z této zeleniny, a vy jen chcete urychlit proces přípravy jídla. Proto se chci podělit o perfektní recept na výrobu nakládané cibule. Sklenici s ní lze otevřít v okamžiku, kdy je to naléhavě nutné. Nakládanou cibuli můžete uložit do chladničky až 1 měsíc. A pokud s ním sterilizujete banky, pak až šest měsíců. Obecně si pospěšte a přijměte tento recept a věřte mi, že se stane vaším zachráncem. Doporučujeme také, abyste si vzali na vědomí recept na vaření nakládané stroužky česneku na zimu.
Takže potřebné komponenty, které budou potřebné pro přípravu nakládané cibule (na jednu 100 gramovou nádobu, což je dost pro přípravu salátů, ale pro grilování je třeba porce několikrát zvýšit)

Složení:
- 1 velká cibule,
- 2-3 bobkové listy,
- 1 lžička medu,
- 1-2 stroužky,
- 2-3 pepře,
- 1 lžička soli,
- 1 čajová lžička octa,
- 50 ml vodyPožadované ingredience
Nejprve si připravme marinádu. K tomu nalijte vodu do hluboké mísy, naběračky nebo pánve (je lepší použít vyčištěnou vodu, i když to není nutné). Přidejte jednu čajovou lžičku medu.


přidat med
Poté opatrně přidejte ocet a sůl.přidejte ocet a sůl
Pak bobkový list, hřebíček a pepř.


přidat bobkový list


přidat hřebíček


přidat pepře
Přiveďte marinádu k varu. Sůl by měla být zcela rozpuštěna.


vařit marinádu
Mezitím oloupejte cibuli ostrým nožem. Na prkénku nakrájejte na poloviny prstenů nebo prstenů (je-li cibule potřebná pro výrobu ražniči).


nakrájejte cibuli
Nasekanou cibuli vložte do marinády.


vložte cibuli do marinády
Vařte to 2-3 minuty. Mělo by změkčit a změnit barvu.
Potom jemně lžičkou vložte cibuli do sklenice.


vložte cibuli do sklenice
Nalijte marinádu.


nalít marinádu
Nakonec jen zaklopte víko.
Nyní můžete říci „Voila“! Nakládaná cibule je připravena. Doporučujeme, abyste se naučili, jak se připravit zelené cibule na zimu, nebude zbytečné.


nakládaná cibule
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládaná cibule