Dýňová šťáva s pomerančem

Z mnoha zeleniny a ovoce, dýně někdy nespravedlivě mizí do pozadí. Může být nahrazena okurkami, bramborami a jiným ovocem. Ale nespěchejte, abyste odsunuli dýni stranou. Je to již získává na popularitě a mnoho restaurací kupuje dýně en masse, aby se všechny druhy sladké koláče, buchty s jasně dýňová náplň, a čerstvé šťávy z toho. V zimě to může být čerstvé a obtížné se připravit, ale na podzim si můžete sbalit několik plechovek světlého a zdravého nápoje, takže připravím dýňový džus z dýně s pomerančem doma na zimu, recept s fotografií je uveden níže. Toto je opravdové kulinářské mistrovské dílo. Všichni mí příbuzní, kteří dýně nedokážou nést, změnili svůj názor na to. To nebude o nic méně chutné a zdravé studená dýňová marmeláda, Doporučuji vám věnovat pozornost receptu na jeho přípravu.


Ingredience
Požadované produkty:

- 500 gramů dýně-
- 200 gramů pomerančů-
- 250 gramů granulovaného cukru-
- 500 gramů blanšírující vody.Nasekejte dýni
Dýně jsem nakrájel na libovolné kousky, odřízl tvrdou kůru a odstranil všechna semena najednou. Semena lze v sušárně umýt a vysušit. Zdravá domácí dýňová semínka jsou vždy užitečná.


Nalít vodu
Blanch dýně ve vodě, dokud zcela měkké. Dýně bude velmi měkká za 15-20 minut.


Hodit cedník
Do sítka jsem vložil měkké kostky blanšírované dýně a jednoduše je rozdrtil do šťávy. Drtit můžete mixérem a poté jej nalít přes síto, aby v šťávě nebylo příliš mnoho dýňové buničiny.


Stiskněte šťávu
Vylisuji šťávu z pomerančů.


Chutnáme
Šťáva by neměla být příliš mnoho nebo příliš málo. Pomerančová šťáva by měla zdůraznit chuť dýně, ale ne její moc. Tak ochutnejte šťávu. Můžete také zředit šťávu trochu vodou, aby nebyla tak koncentrovaná..


Připojit
Naliju pomerančový džus do dýňové šťávy. Zamíchejte a ochutnejte znovu.


Přidejte cukr
Naliju granulovaný cukr a připravím se vařit na ohni. Šťávu vařím po 15 minutách varu.


Nalijte do sklenice
Naliju takto sterilizovanou šťávu do čistých sklenic..


Pečetíme víky
Chlazenou dýňovou šťávu s pomeranči posílám do spíž a když je potřeba, rozbalím sklenici a užívám si přírodní šťávu.


Schováváme se ve spíži
Před použitím trochu vychladněte. Jak krásná šťáva vypadá a jak užitečné a obtížné je vyjádřit. Také vám doporučuji, jak můžete vařit dýňová jablková marmeláda, což také nebude v zimní sezóně zbytečné.


Dýňová šťáva s pomerančovým receptem
Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Dýňová šťáva s pomerančem