"Dýňová marmeláda" studená "

Víš, co jsem se dnes rozhodl vařit? Samozřejmě jsem nepochyboval, že i to je těžké si představit. Poté, jak říkají, okamžitě otevřu všechny karty. Udělám studenou dýňovou marmeládu a poté se s vámi podělím o své stvoření. Zajímá vás a neslyšeli jsme o tom? Takto mě zpočátku odradilo, zejména proto, že mi věřte, že jsem na "vy" s ochranou, protože v mém sklepě je tolik sklenic s džem a další dobroty, které nemůžete ani uvést.
Jméno tohoto receptu mě hlavně přitahovalo. Přemýšlíte, jak je zima? Poté jsem si již při reflexi uvědomil, že džem není třeba vařit, a po přečtení metody vaření byl tento okamžik potvrzen. No, myslel jsem, že to stojí za vyzkoušení. Když se na stole vynořila báječná mňamka a rodina to vyzkoušela, nebylo žádné potěšení. Jak se ukázalo, ani jsem toho moc nevařil.!

Složení:
- 1 citron (i když mi to trvalo jen polovinu),
- kousek dýně,
- 0,5 šálku cukruPožadované ingredience
Dýně nakrájejte na kousky a pak ji otočte přes mlýnek na maso nebo nařezejte mixérem. Rád to dělám v mixéru více a tento proces je nějak rychlejší.


řez dýně


dýně v mixéru
Mimochodem, můžete okamžitě vytlačit citronovou šťávu. Použil jsem jen polovinu tohoto kyselého ovoce. Myslel jsem, že to stačilo.


vytlačte citronovou šťávu


zkroucená hmota
Na dýně nalijte cukr.


přidat cukr
Směs se míchá nejobvyklejší lžičkou. Udělejte to v dobré víře a pomalu..
Potom dýně nechte chvíli ležet. Nechte cukr zcela rozpustit.
Hotový dýňový džem vložte do sklenice, kterou můžete zašroubovat běžným plastovým víčkem. Uložte léčivo v lednici. Pro milovníky této zeleniny vám také doporučuji, abyste si vzali na vědomí recept na vaření kandovaná dýně, které se také snadno připravují.


dát do sklenice
Podívejte se na podobné recepty

» » "Dýňová marmeláda" studená "