Koktejly tequily. Super možnosti

Lze vyvolat neobvykle různorodé koktejly s recepty tequily, mezi nimi bude známý zelený mexický koktejl a mexický límec a Tequila Boom. Udělali jsme pro vás vynikající výběr super receptů, které můžete používat doma.

Mnoho z nás má zájem o to, jak správně promíchat koktejl tak, aby výsledkem byl opojný nápoj s originální chutí, a díky našim doporučením si můžete připravit ty nejzajímavější možnosti doma..

Koktejly Tequily. Super možnosti

Olmeca apple tini
V třepačce rozmíchejte klíny jablek - 50 g, přidejte k nim 20 ml jablečného sirupu, 50 ml Olmeca tequily a 10 ml citronové šťávy. Směs se zfiltruje do připravené margaritové sklenice a její okraj se ozdobí klínem jablek.
Tequila koktejl "Červený pes"
Chcete-li připravit malé sklenice, nejprve do nich vložte led, po ochlazení - vyjměte. Pak budete muset nalít do sklenic 20 ml sambuky a 25 ml hlavní složky, ale nemůžete je smíchat. K tomu můžete použít speciální lžíci nebo nůž. Poslední přísadou je několik kapek tabasco omáčky, která by měla úhledně pasovat mezi alkoholové vrstvy..
Východ slunce
Naplňte sklenici s ledem a nalijte do ní 120 ml pomerančové šťávy a 60 ml tequily. Smíchejte ingredience a poté jemně nalijte 15 ml grenadinu přes okraj sklenice. Jako dekorace použijte maraschino třešně a pomerančový řez.
Pravděpodobně vás také bude zajímat koktejly se šampaňským.
Podívejte se na podobné recepty

» » Koktejly tequily. Super možnosti