Okamžitě nakládané okurky bez sterilizace, videorekordér

Vaření nakládaných okurek na zimu bez sterilizace nebude trvat příliš dlouho. Je pravda, že při moření okurek budete muset vařit jak solanku, tak vodu, a proto se bez vytápění místnosti neobejdete. Ale nikdo si na to nebude pamatovat, když celou zimu bude mít příležitost hýčkat váš domov lahodnými a křupavými nakládanými okurkami..

Složení: voda, Bobkový list, třešňové listy, rybízové ​​listy, křenové listy, okurky, cukr, sůl, kopr, ocet, černé pepře, česnek
Čas do záložky: Léto, Podzim


A tak rychle nakládané okurky, vaření.

Začátek je standardní: mytí, třídění, namočení ve studené vodě po dobu 2-3 hodin. Připravujeme greeny. Pro 3-litrovou nádobu je třeba připravit: kopr - 1 deštník, středně velké, křenové listy - jeden středně velký list, rybízové ​​listy - 5 ks., Třešňové listy - 5 ks., Česnek - 2-3 stroužky, černý pepř 7- 10 ks., Bobkový list - 2 ks..

V hotové banky vložte polovinu vařeného koření, vložte tolik okurek, kolik se vejde. Jak to udělat správně, je uvedeno v videu. Nalijeme zbytek koření a nalijeme vařící vodou. Uzavřete sterilizovaným víčkem a nechte stát 25-30 minut. Během této doby připravujeme marinádu pro okurky.

Vaření okurka marináda.

Pro jednu 3-litrovou nádobu potřebujeme:

voda - 1,4 - 1,5 litru,

sůl - 2 lžíce. lžíce,

cukr - 1 lžíce. lžíce,

ocet - 100 g.

Všechno vložíme do hrnce a vaříme.

POZORNOST: nalijeme ocet jako poslední, když se voda se solí a cukrem již vaří.

Marinádu dlouho nevařte. Nechte vařit pouze 2-3 minuty a vypněte jej.

Nalijte dříve nalitou vodu ze sklenic okurek. Pro větší pohodlí můžeme nádobu zavřít plastovým víčkem, ve kterém jsou vytvořeny otvory. Voda z nich bude vytékat klidně a veškerý obsah bude uložen v bezpečí a zvuku.

Odstraňte plastové víko a naplňte okurky vařenou horkou marinádou. Zakryjte opět kovovým víčkem a utáhněte jej.

Všechno. Takový je jednoduchý recept a naše okurky s okurkou jsou připraveny bez sterilizace. Můžete dát stranou sklenici na zimu.

Říká se, že je lepší vidět jednou než stokrát slyšet ... Proto nabízíme videorekordér na nakládané okurky Iriny Savenyukové


Podívejte se na podobné recepty

» » Okamžitě nakládané okurky bez sterilizace, videorekordér