Zmrazování zeleniny. Hořký pepř. Recept s fotografiemi krok za krokem

Když budete jíst červenou feferonku, měli byste vědět, kdy přestat. Co by ale měli dělat gurmáni, kteří si neumí představit život bez feferonky ani v zimě? A jak pohodlné je mít hot pepř vždy po ruce. Moderní ledničky a mrazničky vám to umožňují zmrazení zeleniny a ovoce. Po rozmrazování si však zachovávají svoji čerstvost a chuť. Pepř lze přidat k boršču, masu a rybám. Navrhuji, abyste se připravili na zimu zmrazené chilli papričky.

Zamrzlý hořké pepř - recept.

1 - A tak si vezmeme feferonku a odřízneme ocasy. Okamžitě si udělám rezervaci, že je lepší oloupat papriky s rukavicemi, protože po očištění rukou se budou péct a na kůži rukou se může objevit podráždění..

Zmrazená hořká paprika

2 - Papriku nakrájejte na polovinu podélně, jak je znázorněno na fotografii, a zrna odstraňte zevnitř. S tím se samozřejmě nemusíte obtěžovat, ale jednoduše zmrazíte celý pepř. Ale líbil se mi tento konkrétní způsob zmrazení. Po vyčištění opláchněte feferonku a trochu ji osušte na ubrousek. Nechte vodu odtéct, protože během mrazu bude nadměrná vlhkost.

Zmrazená hořká paprika

3 - Připravte papriku připravenou výše uvedeným způsobem do nádob a odešlete do mrazničky. Když položíte pepř, v důsledku toho jej nemůžete ucpat zmrazené papriky bude snadné se od sebe oddělit, takže je snadné vzít správnou částku.

Zmrazená hořká paprika

Pamatujte, že pokud máte mrazák, můžete v něm zmrazit i veškerou zeleninu zmrazení ovoce a bobule .. Stačí vědět, jak na to.

Zmrazená hořká paprika

Doufám, že se vám líbí můj způsob zmrazení paprik.


Podívejte se na podobné recepty

» » Zmrazování zeleniny. Hořký pepř. Recept s fotografiemi krok za krokem