Polská dýně

Moje dítě miluje jen dýně. Naštěstí existuje spousta receptů na vaření z této zeleniny. Snažím se diverzifikovat její přípravu, z čehož má moje dcera velmi ráda. Nedávno jsem si všiml, že se dýně rychle zhoršuje, a začal jsem hledat způsoby, jak ji udržet co nejdéle. Nejprve jsem zavolal své tchyně, ukázalo se, že dýně jsou uloženy nejen v celém rozsahu, ale také zachovat. Právě o tomhle prázdném vám rád řeknu.
Sklizeň dýně na zimu doma je poměrně snadný proces, který nezabere mnoho času. Chci hned říci, že chuť zeleniny zůstává nezměněna, což považuji za důležité. Pochoutka se v polštině nazývá dýně. Tento blank mě zachránil více než jednou, takže jsem se rozhodl s vámi sdílet recept na jeho přípravu. Chci dodat, že moje dcera mi pomohla s přípravou, rozřezáním této zeleniny na kostky. Pokud máte také speciální kovové formy, můžete dát dýně zajímavý vzhled. Nezapomeňte tedy zavolat svému dítěti o pomoc a jsem si jist, že se mu tento proces bude šíleně líbit.

Složení:
- dýně (cca 400 gramů),
- 100 gramů cukru,
- 30 gramů soli,
- 100 ml octa,
- 1 litr vody,
- 3-5 kusů pepřePožadované ingredience

Nejprve ze všeho nejdříve oloupejte zeleninu ostrým nožem a poté ji nakrájejte na kousky..


řez dýně
Nalijte vodu do mísy, dejte dýně. Přidejte ocet, vařte asi pět minut.


rozložte dýni
Do sklenice přidejte sůl, cukr a pepře.


přidáme sůl a cukr


přidat pepře
Pak vložte dýni do sklenice..


vložte dýni do sklenice
Nalijte marinádu, ve které byla vařena, a utáhněte víčkem. Doporučujeme také vzít na vědomí další zlaté recepty na dýňové polotovary na zimu, určitě se hodí.


naplňte marinádou
Polská dýně připravena!
Podívejte se na podobné recepty

» » Polská dýně