Dýně v jablečné šťávě

Ach, jakou pochoutku, kterou jsem dnes připravoval, jsem stále ohromen emocemi z její neobvyklosti a touhy, spíše ji otevřít a sníst. Zajímá vás? Pak jsem spěchal odhalit tajemství, pochoutka se nazývá dýně jablečný džus. Jsem si jistý, že jste o tomto druhu uchování neslyšeli, a pokud jste to již slyšeli, sotva jste někdy vařili.
Víte, jak jsem se dozvěděl o tomto druhu ochrany? Můj kolega to přivedl do práce a zacházel se mnou. Nějak se mi nelíbí dýně, proto jsem zpočátku tuto léčbu odmítl, ale můj kolega trval na tom, že chuť dýně je téměř necítena a že je tak zajímavé, že byste ji neměli obcházet. A co si myslíš ty? Byl jsem opravdu odrazen a překvapen. Dýně v jablečné šťávě se mi na zimu líbila natolik, že jsem se rozhodl vzít si tento recept pro sebe..

Složení:
- kousek dýně,
- jablečný džus,
- cukr


Požadované ingredience
Neuvádí se počet složek, protože například cukr lze vyloučit, pokud je vaše šťáva sladká. Množství šťávy závisí na tom, kolik dýně chcete zavřít.
Umyjte dýni, ořízněte kůži nožem a zeleninu nakrájejte na kousky nebo plátky.řez dýně
Nasekanou dýni trochu uvařte v jablečné šťávě a vložte ji do sklenice.


dát do sklenice


dýně ve sklenici
V případě potřeby přidejte cukr.


přidat cukr
Poté nalít jablečnou šťávu na dýni. Lepší je po všem, použijte domácí jablečnou šťávu.


naplňte šťávou
Poté našroubujte víčko na sklenici..
Tato dýně v jablečné šťávě na zimu bude připravena na třetí den.
Určitě to vyzkoušejte a můžete si být jisti, že osloví i ty, kteří nejí čistou dýni. Zkuste také vařit nakládaná dýně s paprikou a česnekem.
Dobrou chuť
Podívejte se na podobné recepty

» » Dýně v jablečné šťávě