Domácí dýňový kaviár na zimu - neobvyklý recept na výrobu dýně s jablky.

Dýňový kaviár

Nemáte rádi dýně, nikdy jste nevařili a nevíte, co si z dýně udělat na zimu? Využijte šanci, zkuste doma uvařit neobvyklý recept - dýňová omáčka nebo kaviár s jablky. Potkal jsem různá jména, ale můj recept se jmenuje kaviár. Součásti neobvyklého obrobku jsou jednoduché a výsledek jistě příjemně překvapí všechny vaše přátele..

Složení: Zrzavý, koriandr, skořice, citrón, cukr, dýně, jablka


Jak vařit dýňový kaviár s jablky.

Dýně

Budete potřebovat libru jablek (kyselých), o 100 g více dýně (již oloupané), 175 g cukru, 200 g cibule, koriandru - 1 lžičku, velmi málo skořice a zázvoru, 1 citron. Musíte odříznout chuť z toho v tenkých proužcích.

Řezáme dýně a vybereme kus střední velikosti.

Čistíme jablka.

Dýně s jablky nakrájená na středně velké kousky.

Předávejte cibuli, přidejte do ní koření, kůži, dýně a jablka. Sladká a sůl podle chuti.

Udržujeme ji na nízké teplotě po dobu 20 minut. Zasahujeme, nejsme líní. Z jablek by mělo zůstat pouze jedno pyré a dýně si stále zachovává svůj tvar.

Tím je příprava kaviáru dokončena. Vybereme chuť a zbytek pošleme bankám a srolovat.

Nyní, pokud se vás zeptají, jak vařit dýňový kaviár nebo omáčku, nám sdělte podrobně recept. Přesto bude mít jiná paní jinou chuť, ne jako ta vaše. Úspora dýňových polotovarů, chutného a zdravého pokladu, je lepší v chladu. Podávejte s masem, pokud chcete být již zima. I když je to možné a horké. To dá různým odstínům různá jídla. Zkuste udělat kaviárovou dýňovou omáčkou s jablky.


Podívejte se na podobné recepty

» » Domácí dýňový kaviár na zimu - neobvyklý recept na výrobu dýně s jablky.