Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty s fotografiemi

Rychlé občerstvení korejské cukety - voňavé letní občerstvení, které si můžete zamilovat od první lžíce. Žádné složité ingredience a komplikovaný proces vaření - všechny kroky budou jednoduché a pochopitelné i pro nezkušené hostesky. Předkrm je ideální pro domácí jídla, která vaříte na oběd, a bude alternativou k čerstvým zeleninovým salátům, které se během zeleninové sezóny trochu nudily..

Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty

Rychlé občerstvení korejský cuketa předkrm

Všechny hostesky vědí, že cuketa je jednoduchá a cenově dostupná zelenina pro každou rodinu, během sezóny jsou jejich náklady doslova penny a najdete mnoho zajímavých receptů, které diverzifikují stravu. Kromě toho nezapomeňte, že si můžete udělat lahodné konzervy například z cukety, ostré jazyky na zimu.

Můžete dokonce sloužit na slavnostním stole okamžitý korejský cuketa recept vám umožní zvládnout vaření během několika minut, a pokud hosté najednou přijdou, pak je to nejlepší svačina pro silné nápoje.

 • jeden velký cuketa (asi 800 gramů)

 • tři střední mrkev

 • cibulová hlava

 • tři stroužky česneku

 • 2 lžíce sójová omáčka

 • 1 polévková lžíce ocet

 • mletý červený pepř podle chuti

 • 2 lžičky každý mletý koriandr a sůl

 • 1 polévková lžíce krystalový cukr

 • ochutnat petržel nebo koriandr

 • pro sypání - sezam

Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty

Pokud jste už nakládali Korejská zelenina, pak pravděpodobně ještě máte speciální strouhačku mrkve. Pokud na tomto struhadle rozemelete zeleninu, pak se ukáže, že se jedná o dlouhou tenkou slámku, tento způsob mletí je ideální pro rychlý recept, protože čím je zelenina nakrájena, tím rychleji marinují.

Před sekáním cukety na struhadle je důkladně opláchněte, aby na pokožce nezůstaly žádné nečistoty. Pokud jste si vzali mladé cukety, nemusíte je slupovat z kůže, je dostatečně měkká a něžná a nezkazí chuť svačinu. Je velmi důležité vybrat si recepturu pro mladou zeleninu, která má uvnitř nejen jemnou pokožku, ale i malá semínka.

Obvykle smíchané s nastrouhanou mrkví instantní korejské nakládané cukety, z toho se ukazuje, že salát je mnohem chutnější a mj. barevnější a chutnější. Mrkev musí být nastrouhána na stejném struhadle, aby se ukázalo, že se jedná o dlouhé proužky. Připravená zelenina musí být nyní složena do velké mísy, smíchána se solí a cukrem a ponechána v této formě po dobu 15 minut, aby zeleninová hmota začala šťávu.

Po 15-20 minutách se musíte uvolněné šťávy zbavit vypuštěním do dřezu a zeleninovou hmotu lehce vytlačit rukama z přebytečné tekutiny. Poté lze do zeleniny přidat nakrájený česnek, mletou feferonku a koriandr.

Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty

Nyní je čas na druhou fázi vaření: potřebujeme cibuli, která musí být nakrájena na půlky, a rostlinný olej, který musí být zahřát na pánvi.

Rozdrcenou cibuli je třeba poslat do vroucího oleje a zapálit, dokud nezmizí. V tomto receptu nebudeme používat samotnou cibuli, potřebujeme ji pouze proto, aby oleji dodala vůni.

Proto po smažení cibule ji vyhodíme a horký olej (bezprostředně z ohně) by měl být nalit do rostlinné hmoty a jemně promíchán. Nalijte zde ocet 9% a sojovou omáčku, znovu promíchejte komponenty a vložte je do lednice instantní korejský cuketa předkrm zklidněný. A můžete to jíst hned, zdobení to sezamovými semínky před podáváním.

Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty

Rychlé občerstvení korejské cukety v kruzích

Pokud se chcete připravit instantní korejské cukety na zimu, pak tady najdete nejjednodušší a nejchutnější recepty. Připravené občerstvení lze navíc uchovávat v lednici v uzavřené nádobě nebo nádobě po dobu 1–2 týdnů a jeho chuť bude bohatší..

Pokud nemáte speciální struhadlo, a vy se hádáte, jak nakrájenou zeleninu nakládat, pak se vám bude líbit recept s instantní korejské cukety v kruzích.

Technologie vaření je zde téměř totožná s výše popsaným receptem, kromě toho, že seznam ingrediencí bude zahrnovat také přírodní med, díky kterému nakládaná zelenina získá sladkou chuť, což je pro takové občerstvení velmi neobvyklé..

 • cuketa - 500 gr (dvě malé ovoce)

 • stolní sůl - půl lžíce

 • slunečnicový olej - 100 ml

 • 9% ocet - 2 polévkové lžíce

 • přírodní med - 2 lžičky

 • česnek - 3 stroužky

 • sezamová semínka - 2 polévkové lžíce

 • červená paprička. koriandr, bylinky podle chuti

 • sojová omáčka - 1 lžíce

Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty

Pro tuto možnost, jak udělat okamžité korejské cukety, musíme nakrájet zeleninu na plátky, pokud neexistuje speciální struhadlo. Kruhy by samozřejmě měly být co nejtenčí, proto je vhodné volit malé plody. Plátky squashových kruhů by měly být vloženy do mísy a posypány solí tak, aby začaly šťávy.

Zatímco cukety kruhy rozdávají šťávu, můžete začít připravovat omáčku pro naše občerstvení. Tentokrát bude omáčka zahrnovat nejen ocet a sójovou omáčku, ale také přírodní med (není-li dostatečně tekutý, může se rozpustit ve vodní lázni), mletý pepř a koriandr, jakož i česnek procházející lisem. Tyto ingredience musí být smíchány v jedné misce a po vylisování zeleninové šťávy, která byla uvolněna pod vlivem soli, musí být poslána do cukety..

Odděleně v pánvi je třeba zahřát slunečnicový olej a poslat do něj sezamová semínka. Jen pár sekund v ohni v horkém oleji a semena změní svou barvu, zčervenají, po kterém může být oheň vypnut, a olej může být okamžitě nalit na squashové kruhy kořením. Když předkrm vychladne, můžete ho podat ke stolu a posypat nasekanými bylinkami.

Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty

Pokud uvažujete o tom, jak se připravit korejská instantní cuketa fotografie, pak věnujte pozornost jinému originálnímu způsobu sekání zeleniny na moření. K tomu můžete použít zeleninový loupač k získání tenkých cuketových talířů. Pokud se desky válí do role, budou vypadat jako růže. Velmi pěkná porce pro takový předkrm pro slavnostní stůl.


Podívejte se na podobné recepty

» » Rychlé občerstvení korejské cukety: nejlepší recepty s fotografiemi