Recepty s fotografiemi - okurky

Podle staré ruské tradice sklízí hostesky na zimu buď nakládané nebo nakládané okurky. A někteří se ani nesnaží svinout několik druhů okurkových salátů. A marně! Svou vůní a chutí přece jen přesně vyjadřuje odstíny letních okurek, které jsou doprovázeny pomocnými tóny koření a koření a další zeleniny. Recepty s fotografií „Okurky. Saláty na zimu "jsou rozmanité. A mimochodem, vybavené obrázky, takové recepty jsou nejpohodlnější použít během přípravy.

Recepty s fotografiemi - okurky

Jedním z těchto receptů je okurkový salát se zeleninou. Bude potřebovat následující složky:
1,1 kg čerstvé okurky,
2,1 kg mrkve,
3,5 kg cibule,
4.malá parta kopru,

5,1 hlavy česneku,
6,2 lžíce 9% ocet,
7,250 ml rostlinného oleje,
8,2 lžíce Sahara,
9,1,5 lžíce sůl.
Obecně platí, že recepty z fotografie „Okurky. Saláty "jsou připraveny dostatečně rychle. Tento salát například nebude trvat déle než 1 hodinu, z čehož trvá příprava zeleniny přibližně 20 minut. Výstup hotového salátu z uvedených produktů bude 2,7 litru.
Postup přípravy receptu:
Okurky na zimu tříděné, umyté, sušené a nakrájené na kruhy (pro estetickou krásu při řezání můžete použít speciální kudrnaté struhadlo). Kopr se vymyje, setře se přebytečnou vlhkostí a neřeže se příliš jemně. Mrkev je oloupaná a jako okurky nakrájená na kudrnaté kruhy. Česnek je oloupaný a nasekaný na tenké plátky. Cibule je oloupaná a každá cibule je nakrájena na 8 plátků. Pokud je cibule malá, bude stačit 6 plátek.

Recepty s fotografiemi - okurky

Asi 50 ml rostlinného oleje se nalije do silnostěnného kastrolu nebo kotle s objemem nejméně 8 litrů. Je zahřátý a mrkev a cibule jsou v něm smažené. Zelenina se restuje na měkké s víčkem uzavřeným při nízkém žáru. V žádném případě nejsou smažené.!
Poté se přidají nasekané okurky, česnek a kopr a vše se jemně promíchá. Salát by měl být zahříván asi 3-4 minuty. Pak do něj nalijte stolní sousto, přidejte cukr a sůl. Znovu zamíchejte, přikryjte a nechte salát chvíli vařit.

Recepty s fotografiemi - okurky

V samostatné misce se 200 ml oleje uvede do varu. Horký salát se rozkládá ve sterilizovaných nádobách. Šťáva, která se z ní uvolní, se také nalije, ale jen o kousek od závěsů o 1 až 2 cm. Do sklenic se tam po částech nalije horký rostlinný olej, který se okamžitě navine. Sklenice jsou obráceny dnem vzhůru a zabaleny do přikrývky, dokud nevychladnou. Salát je uložen na chladném místě.

Recepty s fotografiemi - okurky

Na základě tohoto příkladu můžete s vlastními recepty přijít s fotografií „Okurky. Saláty ". A na základě daného receptu uchovejte individuální zimní salát, který budete rádi v zimě jíst. Mimochodem, snadné, nezdravé válcování není o nic horší než saláty v chladném období.Čerstvé okurky na zimu". Proto kromě okurek a okurek také nezapomeňte zavřít sklenice okurkových salátů, aby byl váš stůl pestřejší a bohatší.
Podívejte se na podobné recepty

» » Recepty s fotografiemi - okurky