Nakládané okurky v balení

Chci vám říct, jak mám vařit zjelenové okurky v balení,  aby se mohly spotřebovat po několika hodinách. Moji přátelé mají rádi tento recept a my obvykle vaříme takové okurky v zemi na grilování. Zatímco se připravuje hlavní chod, dozrávají také - lehce osolené okurky rychlým způsobem.

tak, zjelenové okurky v balení- můj podpisový recept.

Nakládané okurky v balení

Vezměme čerstvé okurky, mám je přímo ze zahrady - asi kilogram. Potřebujeme také sůl, asi dvě polévkové lžíce bez vrcholu, špetku cukru, čerstvé bylinky a česnek.

Okurky umývám studenou studenou vodou, odříznu jim špičky a nakrájím je na několik plátků. Pokud jsou plody velké, nakrájím každý plátek na polovinu..

Pak jsem dal plátky okurky do sáčku spolu se solí, cukrem, nakrájenými bylinkami a česnekem, vše promíchal, sáčil sáček a nechal jej na venkovním vzduchu pár hodin.

Nakládané okurky v balení

Za dvě hodiny si vezmu okurky v sáčku, Položil jsem ho na talíř s kořením a podával na stůl. Připravuji také lahodný salát z těchto okurek, k tomu je třeba nakrájet cibuli, přidat trochu černého pepře, okořenit rostlinným olejem a kapkou 6% octa.

Mimochodem, stejný salát lze připravit s kyselé okurky nebo kyselé.


Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané okurky v balení