Domácí squashový kaviár s majonézou a rajčatovou pastou na zimu

squashový kaviár s majonézou

Po krátkém létě chci na něj nechat co nejvíce vřelých vzpomínek. A nejpříjemnější vzpomínky nejčastěji procházejí žaludkem.. &# 128521; Proto je tak příjemné na konci podzimu nebo v zimě otevřít sklenici lahodného cuketového kaviáru vařeného v létě a vzpomenout na svižné letní teplo.

Složení: cuketa, Bobkový list, cibule, majonéza, slunečnicový olej, cukr, sůl, rajčatová pasta, mletý černý pepř
Čas do záložky: Léto, Podzim


Chci nabídnout jednoduchý recept na přípravu jednoduchého a velmi chutného cuketového občerstvení. Jako vždy je recept doplněn fotografiemi krok za krokem..

squashový kaviár s majonézou

Pro sklizeň na zimu budete potřebovat: 3 kg cukety (předloupané a semínka), 0,5 kg cibule, 250 gramů majonézy, 300 gramů rajčatové pasty, 100 gramů slunečnicového oleje, 0,5 šálku granulovaného cukru, 2 polévkové lžíce. lžíce soli, 0,5 lžičky mletého černého pepře a 1-2 ks. bobkový list.

Jak vyrobit squashový kaviár s majonézou a rajčaty

Proces vaření probíhá v několika fázích..

Chcete-li začít vařit, musíte najít velkou nádobu (používám 5 litrovou pánev), ve které bude obrobek dušený.

Připravené cukety a cibuli nechte projít mlýnkem na maso a smíchat v hrnci.

Začněte vařit, přidejte k nim majonézu, rajčatovou pastu, slunečnicový olej a vařte pod víkem po dobu 45 minut. Míchejte pravidelně, abyste nespálili.

squashový kaviár s majonézou

Pak přidejte 0,5 šálku granulovaného cukru, 2 polévkové lžíce. polévkové lžíce soli, 0,5 lžičky mletého černého pepře, bobkový list a nechte vařit další 1 hodinu.

squashový kaviár s majonézou

Před vložením do sklenic odstraňte bobkový list z obrobku. To je nezbytné, aby se chuť během skladování nezkazila..

Předběžně jsme rozložili horký cuketový kaviár připravený banky a srolovat se. Mám 7 plechovek na půl litru. Nejlepší je uložit hotový obrobek v lednici nebo na chladném tmavém místě..

squashový kaviár s majonézou

Lahodný squashový kaviár s majonézou a rajčaty chutná stejně dobře jako kaviár nakupovaný v obchodě. Může to být vhodný doplněk k hlavnímu jídlu, nebo ho lze jednoduše jíst jako sendvič s čerstvým chlebem.


Podívejte se na podobné recepty

» » Domácí squashový kaviár s majonézou a rajčatovou pastou na zimu