Červená řepa kaviár, smažený jako v ussr

Rádi bychom se s vámi podělili o recept na kaviár z červené řepy, jako v SSSR. Obecně, kdysi dávno, byla na našich stolech, zejména v zimě, velmi oblíbená mísa smažené řepy spolu s vinaigretou a squashovým kaviárem. Na tom nebylo nic překvapivého. Nyní si můžeme dovolit koupit nejrůznější pochoutky, různé druhy zeleniny a ovoce v kteroukoli roční dobu, abychom připravili mnoho zajímavých jídel a občerstvení. A naše matky a babičky měly mnohem skromnější menu, protože na policích sovětských obchodů nebyl žádný speciální sortiment zboží. Sprat v rajčatech, několik druhů sýrů a vařené klobásy, zelenina a mléko tvořily každodenní stravu běžné rodiny..

Když procházíte notebookem s recepty babičky, najdete mnoho podivných, jak se zdá dnes, receptů na jídla, ale mezi nimi je několik opravdu zajímavých a pozoruhodných receptů. Například, kaviár z červené řepy. Lze jej kdykoli připravit jako svačinu pro maso nebo drůbež..

Pokud chcete, takovým kaviárem může být jen salát, pak to stačí, aby se dal z pánve v krásné misce, posypeme nasekanými bylinkami a drcenými ořechy.

A pokud máte po obědě nějaký kaviár, připravte si na večeři chutné jídlo. Vezměte rybí filé a položte na fólii namazanou olivovým olejem. Poté na ryby nasaďte kaviár z červené řepy a pečlivě zabalte fólii do obálky. Ryby pečte 25 minut v troubě při 185 stupních.

V receptu se rajčatová pasta přidává k restované zelenině, což je zcela pochopitelné, protože dříve neexistovala žádná alternativa. Proto si můžete podle chuti přidat kečup, těstoviny nebo domácí rajčatovou omáčku..


Ingredience pro kaviár z červené řepy
Složení:

- řepa kořenová plodina - 2-3 kusy,
- mrkev kořenová zelenina -1 ks,
- velká cibule tuřín - 1 kus,
- čerstvý česnek - 3-5 hřebíčků,
- feferonka - 1 špetka,
- rajčatová pasta - 2 lžíce l,
- rostlinný olej,
- koření, koření, sůl.smažte cibuli
Vařte červenou řepu ve vodě. Cool, loupání a mletí v kuchyňském robotu.
Čistíme a nasekáme čerstvou mrkev.
Jemně nasekejte tuřínovou cibulku.
Na pánvi předehřátém olejem nejprve osmažte cibuli.přidat mrkev
Poté přidejte mrkev a vařte na mírném ohni.
přidat řepu
Po 8-10 minutách přidejte řepu do zeleniny.
přidejte rajčatovou pastu a koření
Vařte kaviár asi 30 minut pod uzavřeným víkem.
Čerstvým česnekem projdeme lisem a přidáme do kaviáru z červené řepy, podle vlastního uvážení jej osolíme a osolíme. Přidejte rajčatovou pastu.Míchejte a vařte 5 minut
Míchejte a vařte 5 minut.
Sloužíme osli ke stolu.Řepa smažená receptura jako v SSSR
Doporučujeme také vyzkoušet řepa s křenem - velmi chutné jídlo.

Dobrou chuť!recept na řepu kaviár smažený recept jako v SSSR
Starinskaya Lesya
Podívejte se na podobné recepty

» » Červená řepa kaviár, smažený jako v ussr