Brazier za dávání

Pokud chcete výhodně vyzdvihnout zvláštní rekreační oblasti na letní chalupě nebo v soukromém domě, můžete si v zemi postavit grilování vlastníma rukama. Gril v zemi lze využít nejen tradičně k vaření grilu, ale také v létě jako plně funkční trouba. Svůj jídelní lístek můžete rozšířit o nová originální jídla. Jako velké plus, venkovské grilování je slušná úspora energie.

Existuje několik druhů páječek, které můžete dávat rukama:

  • Přenosný;
  • Stacionární.

Není vůbec těžké vyrobit přenosný gril pro letní sídlo vyrobené z kovu. Hlavní výhodou ručně vyráběných kovových páječů je zřejmá nízká cena. Jedná se o velmi mobilní strukturu, kterou můžete umístit na vhodné místo. Budete rychle vyrábět páječku vyrobenou z kovu a poměrně snadno, a okamžitě začít používat.

grilování v zemi

Materiál pro grilování je kovový plech o tloušťce nejméně 3 mm. Tenká vrstva rychle vyhoří a tlustá vrstva bude obtížné transportovat.

Rozměry částí jsou následující:

  • přední a zadní stěna v množství 2 ks. - 90 cm x 15 cm;
  • pro dno - 90 cm x 30 cm;
  • a boční stěny 2 ks. - 30 cm x 15 cm.

Všechny detaily jsou ořezány bruskou, snažíme se vyrovnat hrany. Dále musíte svařovat všechny části, abyste získali obdélníkový box.

Nyní - nohy na grilování. Výška se volí individuálně v závislosti na výšce - přibližně 70 - 100 cm. Nohy jsou vyrobeny z kovového rohu nebo kovových trubek - průměr 25-30 mm. Nohy mohou být přivařeny nebo přišroubovány ke dnu.

Pokud se však náhle změní povětrnostní podmínky, začne pršet, fouká silný vítr - prázdninová nálada může být zničena. V tomto případě je ideální cihlový šašlikový výrobce, který by měl být uspořádán pod vrchlíkem..

Pánev v zemi s vlastními rukama může být vyrobena z cihel. Jedná se o stacionární gril pro letní sídlo. Obrovskou výhodou takového grilu je jeho vysoká tepelná kapacita a teplo bude dost dlouho na vaření masa a jiných kulinářských pokrmů.

Možná máte zbytky stavebních materiálů? Nemusíte být profesionálem, abyste vytvořili perfektní BBQ místo.

pánev v zemi vlastníma rukama

Za účelem vytvoření stacionárního grilu pro rozdávání cihel ne příliš velké velikosti, jmenovitě 630 mm dlouhé, 1000 mm široké, 260 mm vysoké. Mezi stěnami grilu je velikost 375 mm, přičemž se bere v úvahu obvyklá délka špízů.

Ořízneme a vyčistíme místo pro grilování. Nadace zde absolutně není nutná, struktura je malá. Protože naše struktura je jednoduchá, nepoužíváme kování. Pouze 4-5 řad cihel na výšku se nerozpadne ani se nerozpadne.

Výběr cihly. Musí mít požadované vlastnosti. Například tepelná vodivost ne nižší než 0,4, vydrží teploty až 1000 stupňů Celsia, pórovitost 8% a hustota 2000 kg na metr krychlový.

Malta pro zdivo této kompozice: 1 díl cementu, 3 díly písku, hasené vápno. Výsledkem je konzistence roztoku, která připomíná hustou zakysanou smetanu.

Vyrobeno 4 - 5 řad cihel - na chvíli nechte uschnout. Poté jsou švy broušeny po povrchu..

A na závěr, pokud si chcete ozdobit svůj letní altán na grilu, udělejte dekor z umělého slínku.

Venkovské grilování je rozmanité a individuální. Dalším nápadem pro vás je gril na letní sídlo, vyrobený ze staré plynové láhve. Přerušili jsme balón. Horní část je víko, spodní je spodní část grilu. Boční díly budou chránit před větrem. Aby vzduch mohl projít, vyvrtáme otvory. A samozřejmě svařujeme nohy k našemu neobvyklému, velmi hospodárnému grilování.

Přidat komentář


Podívejte se na podobné recepty

» » Brazier za dávání