Biowaving vlasů

Každá žena ví, že vlasy nejsou jen nejlepší ozdobou, ale také jednou z hlavních trumfů, které přitahují pozornost mužů. Proto jsou často stočené a získávají elegantní kadeře..

Biowaving vlasů

Dnes je nejnovější způsob, jak získat své oblíbené kadeře, biologická perm. Jeho hlavní podstata spočívá v použití přírodních přípravků, které mají posilující účinek. To vám umožní nejen udržovat účes po dobu několika měsíců, ale také zabrání poškození vlasové šachty a vlasového folikulu..

Druhy biologických curlingových kompozic

V závislosti na délce, struktuře, stavu a tloušťce vlasů se přírodní přípravky používají na jiném základě. Může to být receptura s hedvábnými bílkovinami pro jemnost a lesk, nebo bambusový extrakt (posilující, pro barevné, odbarvené nebo poškozené vlasy). Mistr vám pomůže vybrat tu správnou a vhodnou možnost v každém případě.

Biowaving vlasů

Jak se provádí biologická permeabilita

Biologické curling se provádí pomocí cystinu, přírodního proteinu identického s přírodním proteinem nalezeným ve vlasech. To je důvod, proč struktura není poškozena a v mnoha případech je tyč dokonce hustší a méně křehká. V tomto případě bude účes potěšit od 3 do 9 měsíců. Tyto znatelné výhody oproti jiným metodám (natáčky, kleště a „chemie“) z něj dnes učinily nejoblíbenější variantu. Před výběrem dokonalé lokny proto mnoho žen konzultuje odborníky..

Vlasový styling po biologickém vlnění

Po tomto postupu budete muset zásobit stylingové výrobky. Různé gely nebo pěny, ale výsledek stojí za to. Proces stylingu a získání skvělého účesu netrvá dlouho. Stačí aplikovat produkt na dlaně a stočit je stočením. Mimochodem, dobrým pomocníkem bude speciální tryska pro vysoušeč vlasů (difuzor), která výrazně usnadňuje styling..

Biowaving vlasů

Péče o vlasy po vlně

První dva dny po zvlnění se nedoporučuje umývat si vlasy a pevně je svázat. To poškodí finální formování kadeře. Rovněž je třeba mít na paměti, že použití různých výživných masek může oslabit proces fixace nebo úplného vymytí proteinu ze struktury a zrušit tak veškerou práci. Nemusíte se však obávat, protože bio-curling nemá na vlasy negativní účinek, takže maska ​​může čekat několik měsíců, zatímco dlouho očekávané, okouzlující kadeře se chlubí hlavou..


Podívejte se na podobné recepty

» » Biowaving vlasů