Korean style green beans

Tento předkrm se objevil na našem stole v důsledku celé řady okolností. Všechno to začalo, když moje matka koupila nová semena chřestových bobů na zahrádkářské výstavě. No, alespoň to si myslela, když je zasadila do země. Když však fazole začaly růst a objevilo se na nich ovoce, moje matka měla podezření, že to není úplně ta odrůda, v kterou doufala. Brzy se nám všem ukázalo, že jsme prostě nevěděli, co s těmito fazolemi dělat, protože jsme to poprvé viděli - dlouhé zelené fazolky nevypadaly jako známé fazole chřestu..
Ani nevím, jak by tento příběh skončil, kdyby soused nespadl. Ukázalo se, že Valentina Petrovna tuto odrůdu fazolí dobře zná a dokonce nám poskytla zajímavé recepty na občerstvení z této kuriozity. Stále existuje takový zajímavý zelené fazole recept na zimu.
Máma udělala vše, co je uvedeno v receptu, a po několika dnech jsme si užili úžasnou chuť středně pikantní zeleninové svačiny. Nyní už fazole pěstujeme záměrně, protože z nich lze připravit mnoho chutných jídel a občerstvení..
Zelené fazole v korejském stylu, recept s fotografií, jsou pro zimu jednoduché, a pokud si budete přát, můžete do něj přidat své oblíbené koření a byliny. Stačí jen předem nakrájet lusky a vařit je do měkka a poté je přenést se zeleninou do připravené nádoby a nalít marinádu. Po dni můžete předkrm vyzkoušet a podávat s masem nebo zeleninou. Také se mi to líbí nakládané fazole na zimu.
Recept je určen pro 1 sklenici s kapacitou 1500 ml.

Složení:

- zelené fazole (zelené) - 700 g.,
- cibule okvětní - 1 ks.,
- mrkev - 1 ks.,
- česnek (čerstvý) - 1 kus.,
- koriandr (semena nebo mletý) - 0,5 lžičky.,
- pepřová směs,
- horká paprika - podle chuti.


pro marinádu:

- kamenná sůl - 1 lžička.,

- bílý cukr písek - 2 lžíce.,
- jablečný ocet (ovoce) - 0,5 lžíce.,
- rostlinný olej (za studena rafinovaný) - 0,5 lžíce.,
- sušená květenství hřebíčku - 4 ks.,
- sušený vavřínový list - 2 ks.,
- černý pepř ovoce - 5 kusů.Opláchněte fazole
Mycí lusky pak rozřezáme na kousky dlouhé 3-5 cm.


Vařte fazole
Poté dejte fazole do studené vody, a jakmile se voda vaří, vařte ji déle než 5 minut.


Nasekejte ingredience
Oloupanou cibuli jemně nasekejte na půlky prstenů. Mrkev čistíme a nastrouháme. Oloupaný česnek protáhněte přes česnekový lis. Chili pepper jemně nasekáme.


Výroba marinády
Smíchejte cibuli, mrkev a česnek, přidejte koření (mletý pepř, koriandr, chilli).
V hrnci vařte vodu, přidejte sůl a cukrový písek, přidejte hřebíček a koření, poté přidejte jablečný ocet a olej. Nechte marinádu několik minut vařit a vyjměte ze sporáku.


Dali jsme to do bank
Vložte připravený chřest a zeleninovou směs do vrstev do připravené nádoby..


Zakryjte víkem
Poté nalijte do horké marinády, zakryjte zeleninu víčkem. O den později jsou připraveny zelené fazolky v korejském stylu a lze je servírovat! Existuje podobný recept, jen to, že již není na zimu, ale jednoduché Fazole chřestu v korejském stylu, recept s fotografií jednoduché a skvělé pro jakýkoli stůl.


Korejský styl zelené fazole recept
Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Korean style green beans