Občerstvení formou bufetu. Skvělé recepty na dovolenou

Bufetové recepty se vyznačují neobyčejnou rozmanitostí - to jsou možnosti na špízech a jednohubkách, volovanech a sendvičích a plněná vejce.

Občerstvení formou bufetu. Skvělé recepty na dovolenou

Pokud potřebujete oslavit jakoukoli oslavu nebo nezapomenutelné datum a nechcete stát v kuchyni, pak levná hostina v Moskvě bude skutečnou cestou ven ze situace. Pokud se rozhodnete předvést svůj kulinářský talent, zapište si recepty co nejdříve. občerstvení formou bufetu, které jsme vybrali.
Lilek sendvič
Tato volba bude ideální pro milovníky zeleniny. Nakrájejte pár lilků na sudé kruhy a posypte solí, nechte je po dobu čtvrt hodiny uvolnit hořkost. Tyto kusy by pak měly být omyty a usušeny a smaženy na obou stranách. Hotové lilky by měly být podle chuti pepř a sůl..
Nakrájejte několik rajčat na plátky. Hrubě nasekejte pár stroužků česneku, smažte v rostlinném oleji a zahoďte, máte olej s příchutí česneku. Smažte rajčata.
Sýr nakrájejte na plátky a připravte sendvič: lilek-sýr-lilek-rajče. Strukturu propíchněte špízem a krátce vložte do trouby - sýr by se měl roztavit. Podávejte horké.

Sleďové koláče
Vystřihněte z listového těsta jakékoli tvary (můžete však použít i hotové koláčky). Figurky natřete rozšlehaným vejcem a pečte 15 minut při 220 stupních.
Uvařte pár vajec a oddělte žloutky. Oloupejte slaně solené sledě, vyjměte semena. Nasekejte dobré maso na obdélníky. Rozmíchejte nepředstavitelnou část ryb, žloutků, zakysanou smetanou a tvarohem mixérem.
Na každou tartinku položte sledě, ozdobte bylinkami.
Zeleninové mini sendviče
Nakrájejte rajčata na plátky, šťouchanou feta nebo mozzarellu v nádobě, přidejte pár stroužků česneku a jemně nasekané bylinky, které prošly lisem do sýra.
Nakrájejte dlouhý tenký bochník, opečte plátky chleba v rostlinném oleji. Na vrchol položte sýrovou směs, ozdobte rajčatovým kruhem a bylinkami.
Připravte také takové špíz občerstvení.
Podívejte se na podobné recepty

» » Občerstvení formou bufetu. Skvělé recepty na dovolenou