Přísady ze zelených rajčat

Stává se, že zcela neočekávaně zapadne chladné počasí a postele jsou stále plné nezralých rajčat. Co dělat s takovým ovocem, je škoda nechat je zmizet v chladu a mrazu. Moderní ženy v domácnosti našly řešení tohoto problému a naučily se to dělat přířezy zelených rajčat,  jaké recepty s vámi chceme sdílet.

Přísady ze zelených rajčat

Takže naše spříprava zelené pomador- recepty.

Dušená zelená rajčata.

Povinné ingredience: zelená rajčata - 1,5 kg, cibule - 750 g, mrkev - 750 g, rostlinný olej - 250 g, rajčatová pasta nebo kečup -? Umění. lžíce, sůl - 1,5 lžíce, cukr 3 lžíce.

Způsob přípravy: zelenina musí být dobře umytá, oloupejte cibuli a všechno nakrájejte na jemnou krájení salát z rajčat a okurek. Veškerou nasekanou zeleninu pak vložte do hlubokého smaltovaného hrnce se silným dnem, na mírně zahřejte a vařte po dobu 1,5 hodiny. Hotový horký guláš musí být zabalen do předem připravených, čistých a suchých sterilních nádob a uzavřen nylonovými víky. Uložte takový kus v chladničce..

Přísady ze zelených rajčat

Zelený rajčatový salát s chřestovými fazolkami .


Povinné ingredience: zelená rajčata - 3 kg, fazole chřestu - 3 kg, mrkev - 1 kg, cibule - 1 kg, cukr - 0,5 šálky, ocet 9% - 0,5 šálky, petržel, rostlinný olej, černý pepř , sůl.

Způsob přípravy: Veškerou zeleninu dobře opláchněte, nakrájená rajčata nakrájejte na tenké plátky a nechte 30 minut vařit v malé vodě. Oloupejte cibuli, nakrájejte na kroužky a smažte v rostlinném oleji, dokud nedosáhne zlaté barvy. Oloupejte a nasekejte mrkev pomocí mlýnku na maso, mixéru nebo roštu na jemném struhadle a poté je smažte jemně nasekanou petrželkou v rostlinném oleji, dokud nezměkne. Odstraňte stonky z chřestových bobů, nakrájejte na malé kousky a spusťte je ve vroucí vodě po dobu 3-4 minut. Po blanšírování fazole ihned ponořte do studené vody a vypusťte je do cedníku. Poté musí být veškerá dříve připravená zelenina umístěna do smaltované pánve se silným dnem, jako je ta, ve které obvykle vaříte adjiku, přidejte cukr, sůl a pepř podle chuti a nechte vše po dobu 5-7 minut vařit, dokud se zcela nevaří. Hotový horký salát se pak musí zabalit do předem připravených čistých suchých plechovek, zakrýt cínovými víčky a odeslat do nádoby pro sterilizaci. Sterilizujte po dobu 40 minut, poté ihned sviňte.

Přísady ze zelených rajčat

Uložte takové přířezy zelených rajčat by měla být na chladném místě.Podívejte se na podobné recepty

» » Přísady ze zelených rajčat