Rajčata "ježci"

Rajčata "Ježek" s česnekem na zimu - to jsou vynikající, nepřekonatelná, pikantní, ale také sladká rajčata, která jdou do "hurá" v zimní sezóně. Poprvé jsem vyzkoušel tato rajčata k narozeninám své tchyně. Pořád je ta kuchařka. Vždy připravuje něco nového, neobvyklého, snaží se nejen vařit podle receptu, ale také experimentovat. Vzpomínám si, jak jsem jednou ráno přišel do kuchyně a bylo tam neuvěřitelné aroma. Stojím a nechápu, zda je maso pečené v troubě, nebo něco jiného. Ale je čas spolknout sliny. A pak přichází tchán a říká, že říkají nadávat, získat chuť k jídlu, jinak máte stále těžký úkol - uhodnout jídlo, které připravuji.
Takže je to s těmito nádhernými rajčaty. Tchánka našla na internetu recept a už to vidíte - podlaha sklepa přetéká bankami s nimi. Tohle je moje tchýně. Skutečný a talentovaný kuchař.
Chuť rajčat se mi opravdu líbila. "Ježek", a jméno je zajímavé. Také jsem se rozhodl je zavřít na zimu. Naučil jsem se recept od své tchýně a teď jsem si pospíšil, abych se s vámi podělil. Uchopte pero a pospěšte si a zapište tento recept do kuchařky. Doporučuji, abyste si prohlédli recept na blank rajčata ve vlastní šťávě, je to také velmi chutné.

Složení:
- 0,500 gramů malých rajčat,
- 2 stroužky česneku,
- 1 lžička soli,
- 3 lžičky cukru,
- 1 čajová lžička octaPožadované ingredience
Nejprve nakrájejte česnek na proužky.


nasekejte česnek
Rajčata dobře umýt. Udělejme škrty. Do kousků vložte kousky česneku.


krájejte, vložte česnek
Vložte rajčata do sklenice.


dát rajčata do sklenic
Pojďme připravit marinádu. Do misky nalijte půl litru vody.


nalít vodu
Přidejte ocet.


přidat ocet
Pak sůl a cukr.


přidat sůl
Hotovou marinádu zapálíme a vaříme.
Rajčata nalijte připravenou marinádou.


nalít marinádu
Sklenice nemůže být sterilizována, protože ocet byl přidán k marinádě.
To jsou rajčata "Ježek" s česnekem na zimu dopadlo! Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími recepty. přípravy na zimu.


rajčata ježci
Podívejte se na podobné recepty

» » Rajčata "ježci"