Rajský křenový recept

Rrajčatový křenový recept umožňuje ženám v domácnosti připravovat pikantní a slané občerstvení doma, které je ideální pro oblékání knedlíků, želé maso, maso a různá příloha, i když jen na pomazánku chléb, bude to zajímavý doplněk boršče.
Připravit hovno rajče recept což umožňuje malou odchylku v poměru těchto složek:
Rajčata - 1kg zralé,
Křen - 80 g,
Česnek - 60 g,


Sůl - 3 lžičky,
Cukr - 1 lžička
Rajčatový křen má stejný princip vaření jako „Vaření adjika", Ale dnes existuje ještě několik nuancí výroby křenu.".

Rajský křenový recept


Kořeny křenu by měly být vybrány mladé, protože sypký a žlutý kořen nedává požadovanou pikantnost. Misky a mlýnky na maso nezbytné pro přípravu křenu by měly být opařeny vroucí vodou.
Vaření křenu je velmi jednoduché, proto je třeba mletá rajčata v mlýnku na maso nebo v mixéru. Sůl výsledné rajče, cukr, přidejte koření.

Rajský křenový recept


Křen nakrájený na jemném struhadle je poslán do rajčat, po kterém by se do rajčatové křenové hmoty přidal vymačkaný česnek, vše se důkladně promíchá čistou lžičkou.

Rajský křenový recept


Hotová homogenní hmota hotového křenu by měla být rozložena do půllitrových sterilizovaných nádob, které jsou srolovány kovovými víky. Kurva, jako "Adjika z rajčat s křenem»Volně uložený po celou zimu v chladné místnosti.

A konečně je třeba si uvědomit, že křen v otevřené nádobě by neměl být skladován déle než týden, protože ztrácí všechny své vlastnosti a ostrost..


Podívejte se na podobné recepty

» » Rajský křenový recept