Vynikající salát ze zarostlých okurek na zimu

Zarostlý salát z okurek na zimu

Jak často se stává, že když přicházíme na zahradu na zahradě nebo na zeleninu místo malých a tenkých čerstvých okurek, najdeme obrovské zarostlé okurky. Takové nálezy rozruší téměř každý, protože takové zarostlé okurky nejsou příliš chutné čerstvé.

Složení: paprika, cibule, okurky, rajče, rostlinný olej, cukr, sůl, mletý černý pepř
Čas do záložky: Léto, Podzim


Ale nezlobím se a nevyhazuji je, ale připravuji na zimu neobvyklý, ale velmi chutný salát z okurek, který nazývám zeleninový guláš. &# 128578; Rádi vám řeknu svůj spolehlivý a ověřený recept na blank. Můžete si také udělat jednoduchý a chutný salát z zarostlých okurek pomocí mého podrobného receptu s fotografií

Hlavní tajemství a výhoda přípravy spočívá v tom, že pro mou dušenou zeleninu beru zeleninu, která je po ruce. Co jsem našel tentokrát před vámi na fotografii:

Zarostlý salát z okurek na zimu

  • kousky 9-10 zarostlých okurek;
  • Bulharský pepř - 2 kusy;
  • jedna mrkev;
  • jedna cibule:
  • několik rajčat;
  • slunečnicový olej;
  • mletý černý pepř;
  • sůl;
  • cukr.

Jak vyrobit zarostlý salát z okurek na zimu

První věcí, která se týká jakýchkoli konzerv, je příprava zeleniny. Proto pečlivě umývám veškerou zeleninu. Poté oloupejte okurky. Každý jsem rozřezal na čtvrtiny, vyjmul semena - nejsou potřeba. Nakrájel jsem okurky na malé kousky jako na fotografii. Posílám je na pánev předehřátou slunečnicovým olejem a začnou se smažit.

Zarostlý salát z okurek na zimu

V tuto chvíli jsem loupat a nasekat papriky, cibuli a mrkev, které nejsou velké.

Zarostlý salát z okurek na zimu

Když jsou okurky průhledné, přidejte do nich veškerou připravenou zeleninu, s výjimkou rajčat.

Zarostlý salát z okurek na zimu

Rajčata jsou známá tím, že zpomalují rychlost vaření jiné zeleniny, takže je přidávám jako poslední. Takže zeleninu vařím na mírném ohni. Po 25 minutách od začátku vaření přidejte nakrájená rajčata, sůl, pepř podle chuti.

Zarostlý salát z okurek na zimu

Dal jsem to všechno dohromady dalších 15 minut. Pokud je kyselá, vložte další čajovou lžičku cukru a jatečně upraveného těla na dalších 5 minut.

Ve stejnou dobu příprava sklenic - umýt, sterilizovat - a vařit víčka. Do sklenic jsem vložil zeleninový guláš velkých okurek a sroloval se. Otočím to a zabalím ho na jeden den.

Zarostlý salát z okurek na zimu

Zarostlý salát z okurek se připravuje bez sterilizace, takže je lepší jej skladovat na chladném místě. Přestože je dobře uložen v městském bytě. V zimě ho používám jako svačinu. Kromě toho takový okurkový guláš perfektně slouží jako zeleninová příloha! Doufám, že se vám bude líbit můj neobvyklý a jednoduchý recept na salátový okurka.. &# 128578;


Podívejte se na podobné recepty

» » Vynikající salát ze zarostlých okurek na zimu