Zelné přípravky

Víš, že zelí na zimu je na prvním místě v seznamu nejužitečnějších produktů pro ženy, a to vše díky skutečnosti, že má nízký obsah kalorií a umožňuje spravedlivé polovině lidstva udržet si tvar a tón, ale současně je bohatý na vitamin C, B6. Proto se od léta musíte bát a dělat přípravky ze zelí na zimu.

Zelné přípravky

Zelné přípravky to je docela snadné, proto je nejlepší použít bílé zelí, které musí být jemně nasekané, tento proces lze výrazně usnadnit pomocí speciálního struhadla. Zelí se nejlépe kombinuje s mrkví, můžete samozřejmě přidat další zeleninu, například papriku, okurku, cibuli a vyrobit zelný salát na zimu "Vitamin".

Zelné přípravky

Můžete si prohlédnout zelné přípravky na internetu s největší pravděpodobností najdete recept, který se vám líbí, bude snadné ho připravit a dokonce vám umožní vychutnat si chutné a zdravé konzervované saláty. Z koření při rolování zelí můžete použít sůl, černý pepř a bobkové listy a plechovky lze uzavřít nylonovými víčky a uložit do chladničky nebo do chladné temné místnosti.


Podívejte se na podobné recepty

» » Zelné přípravky