Lahodné recepty na želé zelí koláč

Zelí Jellied Pie recept - jednoduché a uspokojivé. Připravuje se rychle, takže použijte, když je velmi málo času..

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Zelný koláč Jellied s kefírem: recept


Požadované komponenty:
- kefír - 1,6 lžíce.
- střední mrkvové ovoce
- pár sklenic mouky
- prášek do pečiva - ? tsp.
- cibule
- cukr a sůl
- kopr
- vejce - 3 kusy
- slunečnicový olej
Kroky vaření:
Zapněte troubu na 200 stupňů. Vyplňte: Smažte nakrájenou cibuli. Po několika minutách vložte nastrouhanou mrkev. Poté, co je zelenina pěkně zlatohnědá, vložte strouhané zelí. Do pánve nalijte půl sklenice vody, přikryjte víčkem. Zelenina může být zkontrolována po 20 minutách. Pokud jsou plátky zelí měkké, přidejte koření, byliny, cukr, sůl a mírně vychladněte.
Uhněteme těsto: přidáme těsto do kefíru, přidáme mouku, sůl, vejce. Hmotu důkladně promíchejte, abyste získali konzistenci kyselé smetany. Připravené jídlo umístěte do vrstev v naolejované misce. Výplň by měla být uprostřed. Vložte pečené zboží do trouby. Po půl hodině zkontrolujte připravenost zápasem. Při podávání vyjměte produkt, chlazte, ozdobte koprovými větvičkami a zelenou cibulkou.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Zvažte a želé zelný koláč - nejlepší recepty.

Zelný recept na troubu Jellied Pie


Budete potřebovat:
- změkčené máslo - 45 g
- kuřecí vejce - 3 kusy
- bílé zelí -? Kg
- majonézová omáčka - 6,1 lžíce l.
- prášek do pečiva - 5 g
- prosévaná mouka - 6 lžíce. l.
- rostlinný olej
- koření se solí
Jemnosti vaření:
Nasekejte zelí. Pokud jsou v hlavě zelí husté žíly, okamžitě je odřízněte. Nakrájejte zelí, trochu si pamatujte rukama, aby vydával šťávu. Naolejujte pekáč, naložte zelí, osolte kořením a solí. Plátky másla rozprostřete po povrchu.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

V oddělené skleněné míse smíchejte prášek do pečiva, majonézovou omáčku, kuřecí vejce, proséranou pšeničnou mouku a promíchejte. Těsto postupně promíchejte a získejte konzistenci zakysané smetany. Naplňte zelí na dně, nahoře - vařené těsto, vyrovnejte lžičkou nebo špachtlí, pečte při 180 stupních.
Pečeme a koláč se zelím.

Recept na želé koláč se zelím v pomalém sporáku


Složení:
- zelí hlava -? plod
- rostlinný olej - 90 ml
- sklenici rostlinného oleje
- máslo - 90 g
- kuřecí vejce - 3 kusy
- zakysaná smetana - 0,25 l
- lžička cukru
- jedlá soda - 5 g
Jak vařit:
Nakrájejte zelí hlavu, sůl, pamatujte si trochu rukama. Zelí se smaží, smaží se v rostlinném oleji, dokud není měkké. Do samostatné mísy dejte zakysanou smetanu, rozšlehaná kuřecí vejce. Ujistěte se, že k míchání složek používáte mixér. Přidejte jedlou sodu nebo prášek do pečiva, smíchejte s granulovaným cukrem, solí, změkčeným máslem. K tekuté základně přidejte v malých dávkách pšenici, předem vysátou mouku. Hnětení těsta postupně. Naolejujte nádobu na více vrstev, přidejte polovinu připraveného těsta. Rozložte zeleninu nahoře. Po smažení je vhodné přenést zelí do cedníku, aby se kapalina sklovla. Vylijte zbytek základny. Pečte 50 minut při nastavení Pečení. Ozdobte své pečené zboží sezamovými semínky.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Zvažte a rychlé koláčové recepty.

Zelný koláč Jellied - recept s fotografií


Požadované produkty:
- středně hlávkové zelí
- majonézová omáčka - 3,1 lžíce. lžíce
- velká lžíce tukové kyselé smetany

- čerstvé bylinky
- cibule
- prosévaná mouka - 250 g
- kuřecí vejce - pár kousků
- prášek na pečení -? tsp.
- koření
- máslo - 95 g
Jemnosti vaření:
Zapněte troubu a nastavte teplotu na 190 stupňů. Nakrájejte zelí hlavu, přidejte sůl, trochu si třte rukama. Oloupejte cibuli, nakrájejte na půlky nebo malé kostky. Rozpusťte máslo, lehce opečte cibuli, smíchejte s nakrájenou zelí. Vařte obsah po dobu 10 minut. Lze přidat koření různých chutí.
V oddělené skleněné míse smíchejte kuřecí vejce, majonézu a zakysanou smetanu. K míchání použijte mixér, mixér nebo metla. Prosít mouku, kombinovat s práškem do pečiva. Nalijte v malých dávkách do tekuté hmoty, lehce rozšlehejte. Vyrovnejte tvar nebo plech na pečení s papírem na pečení, olejem, rozložte část želé těsta. Vložte zelí dále, vyrovnejte špachtlí. Položte zbytek těsta na horní část a také ořízněte. Pečte 45 minut v troubě.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Jak se vám líbí zelí v slaném nálevu na zimu?

Recept na želé koláč se zelím a majonézou


Požadované produkty:
- cibulová hlava
- hlávkové zelí - 0,6 kg
- paprika
- mrkev kořenová zelenina
- žampiony - 0,3 kg
- jednu a půl sklenice mouky
- majonézová omáčka - 0,2 litru
- koření se solí
- malou lžičku sodovky
- asi 150 ml rostlinného oleje
- varle - 3 kusy
Jemnosti vaření:
Opláchněte zeleninu, oloupejte, nakrájejte na tenké plátky. Odstraňte horní listy, nasekejte. Vložte olej do hlubokého hrnce, smažte mrkev s cibulí, žampiony, nechte kapalinu odpařit. V další pánvi vařte drtič pepře a zelí. Připravená jídla smíchejte, osolte kořením, solí a nechte vychladnout. V hluboké nádobě smíchejte majonézu, vejce, přidejte po částech pšeničnou mouku, naplňte zbytek hmotou majonézy a mouky. Ponořte se do předehřáté trouby a pečte půl hodiny.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Zvažte původní recepty na pečení popsané tady.
Zelí a recept na vaječný koláč
Složení:
- varle - 4 ks.
- slunečnicový olej
- balení do pečiva
- sklenici vařené rýže
- zakysaná smetana - 0,25 l
- banda petrželky
- hlávkové zelí - 0,4 kg
- jeden a půl šálku mouky
Příprava:
Omyjte rýži v několika vodách, ponořte do vroucí vody, vařte. Nasekejte zelí do náhodných proužků. V misce smíchejte jedno vejce, zakysanou smetanu a prosetou mouku. Hotovou rýži přeneste na síto, vařte vejce a nakrájejte na malé kostky. Připravte si pánev na hluboké smažení: zelí smažte v rostlinném oleji (dokud není zcela uvařeno). Nastavte teplotu na 190 stupňů. Krupice rýže s vejcem a bylinkami. Naolejujte formu, ponořte část těsta, přidejte zelné náplně, naplňte zbytek těsta, zaklepejte na okraj formy tak, aby se objem postupně distribuoval. Doba vaření - půl hodiny.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Značka a zelí s mletým masem.
Zelný koláč Jellied, mleté ​​maso - recept
Budete potřebovat:
- varle - 3 věci
- mleté ​​vepřové maso - 0,4 kg
- čerstvé bylinky
- sklenici kefíru
- čerstvé zelí - 0,4 kg
- provensálské byliny
- sklenici majonézy
- mouka - 12 lžíce. lžíce
- malou lžičku práškového pečiva
- olej pro mazání
- 1 polévková lžíce. kefír
Jak péct:
Nakrájejte zelí jemně, blanch. Po vroucí vodě, plátky vařte asi 1 minutu, vypusťte do cedníku. Chop greens jemně: zelené cibule, kopr, petržel. Smažte mleté ​​maso v oleji, smíchejte se solí a špetkou provensálských bylin. Smíchejte zelení, mleté ​​maso, zelí. Udělejte těsto: sklenici majonézy a kefíru, přidejte vejce, pár lžiček sody. Převeďte do samostatné mísy. Třídit mouku sem, bít mixérem. Formu potřete olejem, vylijte polovinu hlavní hmoty, přeložte náplň, naplňte druhou polovinou, hladkou. Vložte do studené trouby, nastavte teplotu na 180 stupňů, pečte půl hodiny.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Pečeme a lahodný šlehačkový koláč.
Zeleninový koláč s kyslou smetanou a receptem
Požadované produkty:
- pro smažení slunečnicového oleje
- pár šálků
- cibulová hlava
- granulovaný cukr, stolní sůl
- pár varlat
- velká lžíce citronové šťávy
- malá lžíce jedlé sody
- zelí - 0,3 kg
- zakysaná smetana - 0,2 litru
Jak vařit:
Oloupejte cibuli, nakrájejte na půlky, smažte v rostlinném oleji. Přidáme zelí, přikryjeme, necháme čtvrt hodiny vařit. Smíchejte granulovaný cukr a vejce, bijte do pěny. Přidejte prosetou mouku, promíchejte, přidejte citronovou šťávu, přidejte hasenou sodu, sůl. Převeďte polovinu sypkého materiálu do rozdělené formy namazané olejem. Přidejte zelí a těsto. Rozložte rovnoměrně lžičkou, pečte jednu hodinu.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Bude se vám líbit a zelí "Pelustka".

Recept s rajčaty a zeleninou

Požadované produkty:
- domácí rajčatová šťáva -? litr
- sůl
- mrkev s cibulkou
- malou lžičku sodovky
- půl litru kefíru
- zelí - 550 g
- sklenici mouky
- slunečnicový olej
Kroky vaření:
Nakrájejte zelí na proužky. Nalijte máslo do hrnce, zahřejte a opečte zelí. Oloupejte, nakrájejte zbytek zeleniny, pošlete na zelí. Poté, co zelenina získá průhlednost, nalijte ovocný nápoj, duste, dokud se vlhkost neodpaří. Míchejte neustále, abyste zabránili spálení obsahu. Převeďte na velký plochý talíř, chilli zeleninu. V misce smíchejte sodu s kefírem, nechte chvíli vyluhovat, dokud se neobjeví bubliny. Sůl, přidejte prosévanou mouku, promíchejte. Rozdělte rozdělenou formu na pauzovací papír. Zapněte elektrickou troubu, vložte misku, vložte dušenou zeleninu, přikryjte zbytkem těsta. Pečeme 30 minut. Stupeň připravenosti se kontroluje velmi jednoduše - se shodou.

Lahodné recepty na želé koláč se zelím.

Připravte se a zelí v kouscích na zimu.
Užitečné rady:
1. Připravenost pečení lze zkontrolovat silikonovou nebo dřevěnou špachtlí, přičemž se stlačí střední část dortu.
2. Množství mouky je přibližné. Nejprve je třeba zkombinovat všechny komponenty těsta a pak - postupně přidávat mouku. Konzistence by měla být tekutá, podobná kyselé smetaně.
3. Pokud jste si vzali mladé zelí k vaření, není nutné ho dusit. Můžete to dát syrové.
4. Rýžové krupice jsou lepší pro dušení. Výplň dopadne nádherně a chutně.
5. Pro sytost můžete přidat mleté ​​maso.
Zelný koláč je skvělou možností pečení, kterou ocení celá rodina. To může být bezpečně sloužil na stole pro hosty. Jistě ocení jeho chuť. Můžete také přidat další produkty: mleté ​​maso, vejce, koření, zakysanou smetanu atd. Vyberte si možnosti podle svých představ.
Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodné recepty na želé zelí koláč