Koláč se zeleninou. Nejlepší recepty s fotografiemi

Koláč se zeleninou - je to nejen šíleně chutné, ale také zdravé. Můžete to udělat pomocí papriky, mrkve, cibule, cukety atd. Můžete také zahrnout sýr, maso, vejce. Misku přidají ještě zajímavější chuť..

Koláč se zeleninou. Nejlepší recepty s fotografiemi


Zeleninové koláče - recepty

"Duha".
Budete potřebovat:
- tykev
- cuketa
- mrkev - 3 kusy.
- kuřecí vejce - 4 ks.
- chladná voda - 7 lžíce. lžíce
- tvrdý sýr - 165 g
- stroužky česneku - 2 kusy
- sůl

- pšeničná mouka - 320 g
Příprava:
Připravte těsto jako první. Chlazené máslo nakrájíme na velké kousky, posypanou mouku posypeme nahoře, sůl, nasekáme nožem a vytvoří drobky. Rychle třete rukama, dáme strouhanku do mísy, vylijeme velmi studenou vodu, těsto uhněteme rukama. Připravte si formu o průměru 26 cm. Vyrovnejte dno pergamenem, rozložte těsto, rozložte po stranách a dole, odešlete ledničku.

Koláč se zeleninou. Nejlepší recepty s fotografiemi

Naučte se a jak vyrobit jablečný koláč. Naše tipy vám velmi pomohou.
Vyplňte: Oloupejte mrkev, cuketu a cuketu, nakrájejte na tenké proužky, aniž by se odloupla. Mrkev nakrájejte na proužky. Zelenina by měla být co nejvíce nakrájena. Rozložte veškerou zeleninu. Vyjměte těsto z chladničky, rozložte zeleninu a udělejte ji od okraje.
Připravte si náplň: trochu rozšlehejte vejce, nalijte do mléka, znovu rozdrťte, přidejte nakrájený česnek, strouhaný sýr, sůl, důkladně promíchejte. Nalijte náplň na vrchol, rozetřete sýr po celé ploše a jemně poklepejte plísní na okraj stolu. Odešlete misku do trouby. Teplota - 180 stupňů.
Ukazuje se, že je dostatečně chutný a zelí se zeleninou na zimu.

Koláč s masem a zeleninou
.
Složení:
- droždí těsto - 520 g
- sladká paprika -
- cibule - 2 kusy.
- mleté ​​hovězí maso - 520 g
- mrkev
- rajče
- slunečnicový olej
- pepř, sůl
- cuketa - 320 g
Příprava:
Omyjte zeleninu, oloupejte. Nakrájejte cibuli na půlky a nastrouhejte mrkev. Smažte to vše ve slunečnicovém oleji. Přidejte mleté ​​maso, důkladně promíchejte, abyste se zbavili malých kousků, připravte se. Přidejte cuketu, nakrájejte na proužky a pepř. Dušené, míchejte, pepř, sůl. Nalijte vroucí vodu na rajčata, odstraňte kůži a nasekejte je na kostky. Odřízněte kus z těsta na velikost - vyčleněnou na ozdobu.


Koláč se zeleninou. Nejlepší recepty s fotografiemi

Rozložte zbytek hmoty ve vrstvě a přeneste ji na plech. Rozložte náplň. Smíchejte rajčata s masovou náplní. Položte to na vrchol. Ozdobte povrch bičíkem těsta, vložte do studené trouby, zapněte jej na 50 stupňů a nechte 10 minut. Poté zvyšte teplotu na dvě stě stupňů, pečte asi 25 minut. Z výše uvedeného by měl být produkt důkladně zhnědnutý. Vyjměte dort z trouby, povlečte slunečnice nebo máslo, přikryjte utěrkou.

Jak se vám líbí Osetský dýňový koláč? Jeho složení je prostě skvělé! Nezapomeňte to na podzim tento podzim, když dýně začne zrát..


Podívejte se na podobné recepty

» » Koláč se zeleninou. Nejlepší recepty s fotografiemi