Vynikající rychlý zelí

Rychlý kysaný zelí

Tento recept na rychlé zelí mi řekl, když jsem ho navštívil a ochutnal. Líbilo se mi to natolik, že jsem se také rozhodl osolit. Ukázalo se, že obyčejné bílé zelí může být velmi chutné a křupavé velmi rychle..

Složení: hořčice, bílé zelí, cibule, slunečnicový olej, cukr, Paprika, sůl, ocet
Čas do záložky: Zima, Podzim


Za pouhé 2 dny bude připraven. Ujistil mě o tom přítel a rozhodl jsem se zkontrolovat na vlastní zkušenosti, zda je tomu tak. Všechno dopadlo velmi dobře. Mé podrobné recepty a podrobné fotografie okamžitého zelí jsou vám k dispozici.

Jak rychle vařit zelí doma

Bereme jeden a půl kilogramu zelí, nasekáme to. To lze provést nožem nebo speciálním skartovačem..

Rychlý kysaný zelí

Pak je třeba důkladně rozdrtit, aby se urychlilo uvolňování šťávy z listů. Nakrájejte cibuli na kostky a také větší papriku. Oloupejte a nakrájejte červené papriky na kostky nebo proužky. Přidejte zelí do naší zelí.

Vařte solanku. K tomu potřebujete 100 ml slunečnicového oleje, 100 gramů cukru, 1 lžíci soli, 100 ml octa, přiveďte k varu a nalijte do zelí.

Rychlý kysaný zelí

Poté přidejte jednu polévkovou lžíci hořčičného prášku a důkladně promíchejte. A teď je vše připraveno. Dali jsme to teplý na jeden den, a pak v lednici. Rychlý kysaný zelí je připraven k jídlu za dva dny.

Podle tohoto receptu se zelí může solit ve sklenicích, nebo můžete jednoduše v hrnci. V každém případě se to ukazuje nejen rychle, ale také lahodně..

Rychlý kysaný zelí

Rychlý kysaný zelí je uložen v lednici i ve sklepě. Každý si vybere, pro koho je to výhodné. Pravda, myslím, že to nebude trvat dlouho. Proto to nemůžete dát daleko. Vždycky dělám dvojnásobnou porci najednou, takže, jak se říká, nevstávám dvakrát.. &# 128521;

Doufám, že na váš dvůr přijde takový lahodný rychlý zelí. &# 128578;


Podívejte se na podobné recepty

» » Vynikající rychlý zelí