Krok za krokem recept na zmrazení hroznů v mrazničce doma

zmrazení hroznů

Popis

Zmrazení hroznů užitečné, pokud chcete ozdobit svůj sváteční stůl opravdu neobvyklým způsobem. Jen si představte, jak budou vypadat chutné jednohubky se sýrem a hrozny, které si plně zachovají svůj tvar a integritu.. Faktem je, že pokud propíchnete čerstvé hrozny špízy, pak existuje možnost, že se ve velmi krátké době jednoduše vypustí.. Jednohubky tak ztratí svůj atraktivní chutný vzhled, zatímco zmrazené hrozny budou stát dlouho..

Zmrazené hrozny se také přidávají do vína. Nikdo nemá rád teplý alkohol, není v něm kouzlo, jen hořká chuť a trpkost. Chlazení vína v kbelíku s ledem nebo jeho odeslání do chladničky také není možné, hrozí také zkazení rafinované chuti nápoje. Zde přicházejí k záchraně zmrazené hrozny, které víno nejen dostatečně ochlazují, ale vypadají také velmi dobře ve sklenici.. Existuje také mnoho dalších způsobů, jak použít takový blank., Jednoduchý podrobný recept na fotografie uvedený níže vám řekne o jeho správné přípravě. Začněme doma zmrazovat hrozny.

Ingredience

 • Bezsemenné bílé hrozny, podle chuti

Kroky

 1. Pro takovou zimní sklizeň je třeba zakoupit sladké bílé hrozny bez semen. Existuje mnoho odrůd takových hroznů, takže stojí za to vybrat tu, ve které jsou plody největší. Vybrané hrozny důkladně opláchněte studenou vodou, opatrně odstraňte každý hrozen z hroznů a vložte jej do samostatné a čisté misky. Hrozny nechte zaschnout při pokojové teplotě.

  vybrat hrozny

 2. Před mrazem potřebujeme, aby hrozny byly zcela suché, jinak by voda mohla zkazit jeho chuť. Zakrýváme voskový papír na zásobníku mrazáku, pro tento účel je vhodná také silikonová rohož. Nyní položíme každý hrozen na paletu tak, aby se navzájem nedotýkali. Hrozny posíláme do mrazničky na dalších 5-6 hodin.

  omyjte a osušte

 3. Je také nutné takový obrobek uložit do mrazničky, jinak všechny výše uvedené akce ztratí veškerý význam.. Chutný zmrazené hrozny připravené k dalšímu použití.

  hrozny jsou připraveny

  Dobrou chuť!


Podívejte se na podobné recepty

» » Krok za krokem recept na zmrazení hroznů v mrazničce doma