Nakládané hrušky s hrozny na zimu

Když přemýšlíte o tom, co připravit originální a chutné ze sladké konzervace, připravte nakládané hrušky na zimu. Recept z hroznů by vás měl zajímat.
Blank je docela jednoduchý, ale jeho vzhled mě vždy potěší. Pokud na stole uvidíte takové hrušky, nemůžete odolat pokusu. Když rok vyjde úrodný a léto je teplé, pak spousta ovoce roste. Někdy nechcete srolovat konzervované hrušky, ale chtějí něco nového. Nejprve si představíte, jak plnit hrušky, a když máte takový recept, nemusíte myslet. Uvolněte si čas na konzervování a připravte hrušky a hrozny na zimu.


Ingredience pro výrobu nakládaných hrušek s hrozny na zimu
Požadované produkty:
- hrozny - 300 gramů-
- hrušky - 600 gramů-
- granulovaný cukr - 300 gramů-
- voda na sirup - 500 gramů.řezané hrušky
A rozsekal jsem hrušky přesně na polovinu. Odřízl jsem ohony a místa, kde byly květiny. Jemně odřízněte nožem nebo lžičkou uprostřed se semínky.


Odstraňte hrozny z hroznů
Odřízl jsem hrozny, aby bobule zůstaly bez větví. Dal jsem 2-3 hrozny do drážky v hruškách. Použijte hrozny, které mají středně velké plody, aby se vešly dovnitř hrušky. Pokud jsou hrozny velké, stačí jeden velký hrozen.Takové poloviny hrušek jsem dal do sklenice, aby hrozny nevypadly. Také takový design bude vypadat krásně zvenčí a zaujme každého. Každý chce takový zázrak vyzkoušet.


udělat sirup
Teď beru sirup. Naliju granulovaný cukr do horké vody. Zamíchám lžičkou a nechám ji vařit na ohni.


nalít sirup
Když sirup vaří, zaliju ho horkým hruškám do sklenic.


sterilizovat 15 minut
Sterilizujte obrobek po dobu 15 minut a zavřete víka.


srolovat plechovky s víky
Aby se hrušky nechaly pomalu vychladnout, přikrývám je přikrývkou. Chlazené nádoby posílám do sklepa k uložení. Připravené nakládané hrušky s hroznovým vínem v zimě odletějí jeden až dva. Když hosté uvidí takovou krásu ve sklenicích, nebude jejich obdiv omezen. Krásné a chutné dezertní hrušky jsou připraveny!


Nakládané hrušky na zimu, recept s hrozny
Dobrou chuť!
Vyzkoušejte také hrušky konzervované v vanilkovém sirupu.
Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané hrušky s hrozny na zimu