Domácí okurky jako v obchodě

Nakládané okurky jako v obchodě

Nakládané nakládané okurky obvykle perfektně doplňují saláty a mnoho domácích manželek se v domácích přípravcích snaží získat stejnou chuť. Pokud máte rádi také sladkou kořenitou chuť, může být tento příspěvek pro vás užitečný..

Složení: voda, Bobkový list, okurky, černé pepře, cukr, sůl, ocet, křen, česnek
Čas do záložky: Léto, Podzim


V mém receptu na fotografie vám krok za krokem řeknu, jak okurky nakládat na zimu, jako v obchodě. Vytvoření takové prázdné stránky je celkem jednoduché - postupujte podle mých doporučení a uspějete.

Jak nakládat okurky jako v obchodě

Pro tuto přípravu beru malé okurky. Potřebujete tolik z nich, kolik se vejde do 3 litrové plechovky.

Nakládané okurky jako v obchodě

Pro sklizeň potřebujete sůl, kopr, cukr, vodu. Chcete-li obrobku dát jasnou vůni, potřebujete bobkový list. Česnek, křenový list a černý pepř přidají koření. A samozřejmě potřebujete ocet..

Nejprve umyju okurky a naplním je vodou po dobu 3 hodin. Během této doby, moje a sterilizovat banka.

Když jsem odřízl špičky, vložil jsem do ní okurky. Také tam přidávám bobkový list - pár, česnek - 5 hřebíčků, černé pepře - 5 kusů, křen - jeden list.

Naplním sklenici okurek a koření vroucí vodou. Dělám to opatrně a postupně tak, aby sklo vydrželo tlak vroucí vody.

Nakládané okurky jako v obchodě

Čekám, až to vychladne. Vypouštím vodu. Podruhé nalévám vroucí vodu na budoucí křupavou mňam. Čekám, až se na zimu ještě jednou vychladne.

Nakládané okurky jako v obchodě

Teď nalévám trochu vody do pánve. Přidám k tomu cukr - 3/4 šálku, sůl - 3 lžíce. lžíce. Přivede-li se k varu, odstraním se z tepla. A nalijte do 2,5 lžíce. lžíce 70% octové esence.

Nalijte marinádu přes okurky. Já se válím. Otočím to. Zabalím to. Za den posílám nakládané okurky jako v obchodě, aby byly uloženy ve sklepě.

Nakládané okurky jako v obchodě

Tento přípravek používám na chutné saláty v zimě. Zde je takový jednoduchý recept na moření okurek, jako v obchodě. Jsou křupavé, pikantní, sladké a bez sterilizace. Zkuste nutně vařit!


Podívejte se na podobné recepty

» » Domácí okurky jako v obchodě