Jablečný džem s pomerančovým džusem

Apple jam je skvělý sám o sobě. Osobně ji miluji pro svou tloušťku a bohatou vůni. Pokud ale do džemu přidáte pomerančový džus, získáte skutečné mistrovské dílo pro cukrovinky. Protože jablečný džem byl stále připraven našimi babičkami a znal moudrost, nelze je překvapit.

Po 90. letech se pomeranče začaly prodávat v širším sortimentu, pak už bylo možné z nich uvařit něco lahodného. Nejprve jsme je jen snědli a nemohli jsme jich dostatek, ale teď jsme je začali používat v poněkud neobvyklé formě, takže jablečný džem s pomerančovým džusem na zimu je okamžitý recept považován za novinku.

Všichni moji přátelé soupeří o recept, tak jsem se rozhodl sdílet se všemi a nabídnout svůj recept. Pokud nemáte čas se na to připravit, připravte se na to recept s fotografií jablko a brusinkovou marmeládou v pomalém sporáku.Ingredience
Požadované produkty:

- 1 kg. jablka-
- 200-300 gramů pomerančů-
- 600 gramů granulovaného cukru.Vytlačte šťávu
Vylisuji šťávu z pomerančů. Na jeden kilogram jablek byste měli dostat sklenici šťávy. Toto množství stačí na zaseknutí.


Řez jablek
Oloupávám jablka, abych odřízl veškerou slupku a odstranil střed. Můj dobrý přítel mi kdysi dal radu: i když nemáte čas, stále jej najdete, trávte více času, ale uřízněte kůru, protože kůra není v žádném případě vhodná pro jablečný džem! Pokud tak neučiníte, zvažte, že celý recept je pokazený a jablka byla zbytečná. Od té doby jsem nebyl líný a udělal jsem to. Oloupaná jablka nakrájejte na tenké plátky nebo malé kostky.


Přidejte cukr
Veškerý cukr rozpustím v horké pomerančové šťávě a promíchám, aby se cukr neusazoval na dně a úplně se roztavil. Ukázalo se, že to je velmi chutné a to jablečný džem s plátky průhledné s pomerančem.


Přeneste jablka
Dal jsem jablka do horké pomerančové šťávy.


Tomim jam
Vařte na mírném ohni po dobu 40 minut, dokud se jablka úplně nevaří.


Dali jsme to do bank
Do sklenic jsem dal horký džem s pomerančovou příchutí. Určitě se vám to bude také líbit jablečný džem se sladkostí "Slunéčko sedmitečné".


Pečetíme banky
Sklenice otočím víčky a dáme je vychladnout pod přikrývku. Zatímco jablečný džem s pomerančovým džusem na zimu, okamžitý recept, vychladne, zhoustne ještě více a bude jako gumovitý.


Apple Jam s pomerančovým džusem recept
Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Jablečný džem s pomerančovým džusem