Jablečný džem s physalis

Jednou mě soused pozval na její místo a ukázal mi neuvěřitelnou rostlinu Physalis. To rostlo po celém webu. Zasadila to a nemyslela si, že sklizeň bude velká. Soused se rozhodl se mnou sdílet, ale nevěděl jsem, co s tím a nevěděl jsem, že to bylo obecně jedlé. Ale dopadlo to nakládaná physalis tak lahodné!
Margarita Ivanovna (můj soused) mi poradila, abych připravil džem z jablka a physalis. Nabízím vám jeho recept s fotografií.
Nyní je moje zahrada vyzdobena nejen krásnou rostlinou, ale také krásnou bobulí zvanou physalis. Dokonce jsem viděl, že někteří prodejci na trhu přinášejí na prodej physalis. Využijte této chvíle a kupte bobule physalis za tak úžasný džem! Výsledek vždy mě a moji rodinu potěší. Koneckonců, máme spoustu sladkých zubů.


Ingredience na výrobu jablek a muškátového džemu
Požadované produkty:
- 200 gramů physalis-
- 500 gramů jablek-
- 500 gramů granulovaného cukru-
- 250 gramů vody.Otevřete krabičky physalis
Oloupejte jablka a nakrájejte je na malé kousky. K jablkům přidávám loupanou physalis. Snadno se čistí, za ním se drží jen ruce. Potom je dobře umývám. Otevřete krabičky physalis a uvnitř uvidíte nádherné bobule.


přidat cukr
Samotná konzistence physalis je velmi želé, takže vnitřek skořápky je trochu lepkavý. Připravené ovoce a bobule přikrývám granulovaným cukrem.


nechat stát
Nechám je vyluhovat nejméně 5-6 hodin. Pak nalít do vody a dát ho na oheň vařit.


dusíme v ohni
Oheň snížím na minimum a začnu dusit. Během vaření může Physalis prasknout a uvnitř bude mnoho semen. Po popraskání bobulí Physalis se želé z těchto bobulí dostane do džemu a džem se stane marmeládou.


dát do sklenic
Celková doba vaření jablečného džemu s physalis trvá 45 minut. Pak jsem to dal horké do sklenic a okamžitě stočil víčka.


Physalis a jablečný džem na zimu
Hotový džem je nejen chutný, ale také velmi krásný!

Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Jablečný džem s physalis