Hubnutí dýňového džemu

Dýňová marmeláda s pomerančem je známo, že pomáhá při hubnutí. Jinými slovy, konzumací ve vyvážené a správné stravě vám pomůže zhubnout. Dýně obsahuje velké množství vitamínu T, který vstřebává tuky a zabraňuje nežádoucím usazením na stranách. Odborníci na výživu doporučují zahrnout dýně do stravy lidí se zvýšeným nutričním stavem..

Hubnutí dýňového džemu

Jam „Pumpkin. Oranžový" - to je skvělý dezert pro ty, kteří zhubnou. A vaření je snadné. K tomu potřebujete:

  • 3 kg dýně, loupané a bez semen;
  • 2 velké pomeranče;
  • 1 citron;
  • krystalový cukr.

Jak udělat hubnutí jam? Všechny ingredience pro jídlo jsou nakrájeny na malé kostky a poslány k velkému hrnci. K nim se přidává cukr. Všechno je smícháno a na nejnižší teplotu, pravidelně se míchá. Džem se vaří dvěma přístupy: vaří 15 minut a poté vyluhuje 4 hodiny.

Hubnutí dýňového džemu

Z důvodu viditelného efektu zeštíhlení by se měl džem konzumovat alespoň dvakrát denně s čajem. Jam pomáhá i při výrazné celulitidě. V tomto případě by měl být aplikován na postižené oblasti těla a masírován po dobu 10 minut. Pomerančová kůra navždy zmizí. Můžete se dokonce hýčkat a jíst "Angreštový džem. Recept a příprava".

Dýně díky nízkému množství uhlohydrátů a bílkovin a téměř úplné absenci tuku uspokojuje hlad. Naplňuje celý žaludek a poté se mu nechce jíst. Kromě toho se spálí přebytečné tukové buňky. Není to úžasné? Mnoho žen dosahuje tohoto účinku prostřednictvím obtížných potravinových omezení..

Hubnutí dýňového džemu

Můžete také jíst dýně pečené, syrové, vařené, vařit ovesnou kaši, připravovat přílohy. Ale Hubnutí Pumpkin Jam recept nejpříjemnější. Kromě toho můžete připravit světlo “Paradise jablka kompot. Recept s fotografií".


Podívejte se na podobné recepty

» » Hubnutí dýňového džemu