Jak správně zmrazit masové kuličky

Moderní hostitelka má tolik věcí, které každý den věnuje více než 30 minut vaření večeře, prostě není čas. Ale chcete rozmazlovat vaši rodinu čerstvým jídlem, co s tím? Záchrana přichází k zmrazení domácích polotovarů z masa.
Mnoho druhů polotovarů podléhá zmrazení, ale některé z nejúspěšnějších a proměnných budoucího použití jsou masové kuličky.

Složení: zeleň, cibule, rýže, sůl, koření, mleté ​​maso, vejce


Čas do záložky: Celý rok

Jak zmrazit masové kuličky

Z této hmoty vytváříme úhledné kulaté masové kuličky a položíme je na plochý široký talíř tak, aby se navzájem nedotýkaly. Povrch talíře můžete přikrýt přilnavou fólií nebo posypat moukou tak, aby se k ní nepřilepily masové kuličky..

Jak zmrazit masové kuličky

Talíř posíláme do mrazničky na 3-4 hodiny, během této doby masové kuličky zamrznou a mohou být složeny do sáčku nebo jiného skladovacího kontejneru beze strachu, že se budou držet pohromadě.

aplikace

Sklizeň zmrazených masových kuliček dává hostitelce mnoho možností pro přípravu jídel z nich. Mohou to být masové kuličky na pánvi, dušené v rajčatové omáčce, masové kuličky v pomalém hrnci, pečené v zakysané smetaně nebo se zeleninou, lze je dokonce použít jako náplň do paprik a rohlíků zelí.

Jak zmrazit masové kuličky

Jakmile tedy strávíte půl dne přípravou zmrazených masových kuliček, můžete se po práci uvolnit spoustu času ve večerních hodinách a neopustit svou rodinu bez čerstvé večeře..

Viz video: Jak zmrazit hotové masové kuličky


Podívejte se na podobné recepty

» » Jak správně zmrazit masové kuličky