Melounový med

Jistě, každý už slyšel o květovém medu, lípě, pohanky nebo nějakém jiném druhu. Slyšeli jste o medu melounu? Říká se mu také Nardek.
Nechtěli byste se vyzkoušet v roli včely, která dovedně připravuje ten velmi med? Ale tito pruhovaní chlapi mají svůj vlastní jantarový dezert a my budeme mít svůj vlastní - jasnou šarlatovou barvu.
Oblékněte si zástěru a uvařte neobyčejné Miláček! Je dobré, že už nemusíte létat nad květinami, sbírat vonný pyl, stačí jít do obchodu nebo na trh, abyste získali zdroj našeho budoucího dezertu - zralý šťavnatý meloun.
Recept na med z melounu pochází z teplých jižních oblastí, kde je moře melounů, jako tady máme jablka. Tam lidé vědí hodně o tom, co dělat s touto obrovskou bobulí. Jíst je samozřejmě dobré, ale ne dlouhodobé. Ale jak se bude odehrávat drsná zima a jak si chcete připomenout úžasnou chuť melounu - tady nardek přijde vhod! Lesklý, viskózní, s vůní skutečné letní svěžesti - tento medový meloun vás zavede zpět v čase do té doby, kdy bylo neslušné myslet na kožichy, na boty. Tady to je stroj v reálném čase: lžíce medového melounu - a vy jste již v srpnu, teplota je přes 30, vše je zelené a melouny právě dozrají.

Složení:
- půl melounu


Požadované ingredience
Takže, umyjte meloun vodou.
Pak opatrně, na desce nebo lépe dokonce přes misku, nejprve nakrájejte meloun na plátky.


nakrájejte meloun na plátky
Poté vyjměte kosti a nakrájejte na kostky. Vložte kostky do mísy.


dát kostky do mísy
Nakrájejte plátky melounu mixérem na pyré.


nasekejte kousky melounu


nakrájejte na pyré
Hotovou šťávu z melounu položte na vysokou teplotu. Když se vytvoří pěna, bude nutné ji sbírat.
Poté vařte šťávu z melounu, dokud se nezmění objem pětkrát.
Hmota by se měla ukázat jako silná a viskózní.
Výslednou hmotu opatrně vložte do promytých nádob..


dát do sklenic
Nádobky sbalte víky.
Nejchutnější, nejkrásnější a neobvyklý medový meloun je připraven! Zkuste se také připravit nakládaný meloun, je to také velmi chutné.


hotový med
Podívejte se na podobné recepty

» » Melounový med