Sklizeň zeleného borše s divokým česnekem: krok za krokem recept s fotografií

Chci s vámi sdílet recept velmi chutné zelené instantní boršč. Hlavně to vařím na jaře, když se objeví první vitamínový greeny..

Příprava na zelený boršč

Potřebujeme půllitrovou sklenici domácího dušeného masa, několik brambor, velkou svazek šťovíku, divoký česnek, petržel a kopr. Když jsou brambory vařené, přidejte maso, připravené byliny a po 5 minutách můžete vypnout teplo. Aby byl boršč výživný a bohatý, můžete dát do hrnce další půl sklenice rýže. Přidejte vařené vejce a zakysanou smetanu na talíř s hotovým borščem a vychutnejte si vynikající chuť jídla.

Ale protože sezóna divokého česneku je prchavá, připravuji pro svého oblíbeného zeleného boršče zmrazení, takže později v kterémkoli ročním období mohu své blízké ošetřit jarní miskou. Pokud máte možnost koupit divoký česnek, nezapomeňte použít tento postupný recept s fotografií a připravit domácí přípravky pro lahodný zelený boršč, protože po zmrazení si všechny zelené zachová své užitečné vlastnosti..

Doba vaření: 20 minut

K přípravě blanku potřebujeme:

- šťovík-

- petržel-

- kopr-

- divoký česnek.

Příprava na zelený boršč s divokým česnekem. Způsob vaření:


1. Připravte si veškerou zeleň potřebnou pro domácí přípravu. Měl by být dvakrát tolik šťovíkového listí než zbytek ingrediencí.

Příprava na zelený boršč

2. Listy šťovíku a česneku důkladně omyjte a osušte.

Příprava na zelený boršč

3. Odstraňte tvrdé kořeny z šťovíku a nakrájejte listy na tenké proužky. Na trhu nakupujeme hlavně šťovík pro borše, ale tato rostlina, stejně jako divoký česnek, roste v přírodě a lze ji sklízet v ekologicky čistých oblastech..

Příprava na zelený boršč

4. Broušený divoký česnek spolu s bílými kořeny obsahují nejen lahodnou česnekovou vůni, ale také spoustu vitamínů a minerálů, které naše tělo potřebuje po zimním období..

Příprava na zelený boršč

5. Nakrájejte čerstvý kopr a petržel.

Příprava na zelený boršč

6. Vložte všechny nasekané zelené do velké mísy a důkladně promíchejte.

Příprava na zelený boršč

7. Naplňte mrazicí pytle zelenou směsí, stisknutím uvolněte vzduch a poté je pevně uzavřete. Prázdný blank pro zelený boršč uložte do mrazničky, použijte jej podle potřeby.

Příprava na zelený boršč

Bon chuť k jídlu všem!

Příprava na zelený boršč

Příprava na zelený boršč
Příprava na zelený boršč


Podívejte se na podobné recepty

» » Sklizeň zeleného borše s divokým česnekem: krok za krokem recept s fotografií