Šťavnaté červené ryby s steaky v pomalém hrnci - recept s fotografiemi krok za krokem, jak doma vařit chutné jídlo ve fólii

čtyři plátky červené ryby, vařené v pomalém hrnci, na talíři na stole

Popis

Červené ryby v pomalém sporáku se stane oblíbeným zážitkem v mnoha rodinách. Miska je univerzální a velmi snadno připravitelná. Perfektně se hodí do jídelního lístku slavnostního svátku a stane se vynikající pochoutkou na stolech lidí, kteří dodržují zásady správné výživy. Recept osloví matky matek, které se starají o zdraví svých drobků..

Tento jednoduchý postupný fotografický recept je ideální pro pečené jídlo v misce pro více hráčů. Červené ryby vaříme doma rukama v kusech fólie. To rybám umožní rovnoměrné zahřátí a vaření bez oleje. Chuť pochoutky a výhody tohoto produktu lze přirovnat k dušené misce.

Červené ryby vaříme v pomalém hrnci ze steaků, ale můžete použít i čerstvé filé. Pokusíme se uchovat a zlepšit chuť a aroma produktu pomocí koření pro ryby obsahující citronovou kůru - přírodní a zcela bezpečný zvýrazňovač chuti.

S přípravou nízkokalorické pochoutky (na sto gramů je jen sto devadesát kilo kalorií!) Každý se dokáže vypořádat, protože nejdůležitější práce - pečení - „chytrá“ pánev bude vykonávat sama. Ujistěte se, že teplota, kterou je jednotka schopna udržet během smažení nebo pečení, je přesně to, co červené rybí steaky zabalené do fólie potřebují.

Jako nezávislé jídlo můžete podávat chutné dietní jídlo a přidat krémovou omáčku nebo hořčici. Šťavnaté pečené ryby se dobře hodí u zeleniny, včetně brambor (i když je nepravděpodobné, že by přijatelné v nabídce těch, kteří se snaží zhubnout).

Ingredience

 • Červená ryba - 1 jatečně upravená těla
 • Koření pro ryby - podle chuti
 • Rostlinný olej 1 lžička.
 • Stolní sůl podle chuti

Kroky

 1. Podle tohoto jednoduchého receptu krok za krokem začneme vařit červené ryby v multicookeru zpracováním jatečně upraveného těla. Nejprve vše opláchněte studenou tekoucí vodou a otřete blank papírovými ručníky.. Poté opatrně odstraňte šupiny a zadní část čepele nože od ocasu k hlavě..

  jatečně upravených těl červené ryby na kulaté barevné desce na stole

 2. Opatrně odstraňte žebra z obrobku připraveného k řezání.. Je žádoucí to udělat s nůžkami..

  jatečně upravená těla červených ryb bez ploutví na kulaté barevné desce na stole

 3. Uřízněte rybu velmi ostrým nožem. V místech, kde je hřeben obtížně řezán, pomáháme s kuchyňským kladivem.

  jatečně upravená těla a steak z červených ryb na prkně s nožem na stole

 4. Hotové steaky rozložíme na papír a namočíme na pět minut. Během této doby bude přebytečná šťáva a rybí olej nepostřehnutelný pro oko absorbován do substrátu.

  tři steaky čerstvé červené ryby na bílém papíře

 5. Čtverce připravujeme z role fólie podle počtu kusů červené ryby připravené k pečení.

  čtvercové listy fólie na stole

 6. Připravte si jemné kořenící soli a ryby.

  Solnička a koření citronu pro ryby na stole

 7. Poté přistoupíme k závěrečné akci: do poloviny kusu fólie dáme slepou rybu, lehce ji posypeme solí a kořením pro ryby, pak ji otočíme a opakujte operaci.

  čerstvý červený rybí steak, kořeněný, na kousku fólie

 8. Zabalíme kus do role.

  rybí steak, zabalený do fólie, na stole

 9. Opakujeme kroky, to znamená, že stejným způsobem připravíme všechny zbývající steaky.

  čtyři steaky ryb, zabalené do fólie, na stole

 10. Nalijte dezodorizovaný rostlinný olej do vícevrstvé mísy a poté pomocí silikonového kartáče nebo špachtle rovnoměrně rozložte produkt podél stěn a dna misky..

  rostlinný olej na dně vícesložkové mísy

 11. Na dno nádoby jsme položili několik rolí v jedné vrstvě. Vložte misku do jednotky a zvolte režim pečení nebo pečení. Pokud taková funkce existuje, omezíme dobu vaření červené ryby na dvanáct minut.. Pokud taková funkce neexistuje, budete muset tento proces sledovat sami.

  tři steaky ryb, zabalené do fólie, na dně vícesložkové mísy, naolejované

 12. Po šesti minutách je vhodné otočit válečky.

  tři rybí steaky ve fólii na dně vícesložkové mísy s plastovou špachtlí

 13. Vyjměte hotovou pochoutku na talíři. Vložte druhou dávku housek do volného prostoru a péct je ve výše uvedeném pořadí.. Bez rozbalení fólie ochlaďte hotové ryby na pokojovou teplotu. Může trvat asi deset minut, než buničina dosáhne požadovaného stavu..

  hromada rybích steaků, zabalených do fólie, na talíři na stole

 14. Podle tohoto podrobného receptu s fotografiemi, které vypadají přesně jako pochoutka na obrázku, můžete podávat červené ryby v pomalém vařiči vařeném vlastními rukama doma. Dobrou chuť!

  čtyři vařené červené rybí steaky na talíři na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Šťavnaté červené ryby s steaky v pomalém hrnci - recept s fotografiemi krok za krokem, jak doma vařit chutné jídlo ve fólii