Rajčatová adjika recept

O tradičním receptu na adjiku je mnoho kontroverzí a neshod. Dávají do něj rajčata? A co ořechová jádra? Odpověď lze snadno najít: nejlepší recept je pravděpodobně ten, který je vybrán metodami experimentování a výběru ingrediencí pro individuální vkus. Tento problém je také vyřešen přidáním rajčat. Žádný pikantní recept na rajčatový adjika může být změněno.

Rajčatová adjika recept

Recept „Adjika z rajčat“

 Adjika z rajčat připraveno z následujících produktů:

  • 2 kg rajče;
  • 300 g feferonky;
  • 100 g česneku;
  • 30 g chmele-suneli;
  • hrubá sůl.

(Použití jemné soli neumožňuje skladování jídla dostatečně dlouho. Rychle se kazí. A pro skladování na zimu se stává nevhodným).

Rajčatová adjika recept

Rajčata jsou předávána v mlýnku na maso spolu s kůrou.

Hořký pepř je očištěn od semen a stopek. A svitky s rajčaty.

Česnek vylisovaný v česnekovém lisu, suché koření a sůl se přidají do homogenní hmoty rajčatového pepře (její množství závisí na osobních preferencích - ale ne méně než 2 polévkové lžíce).

Podle pravidel by adjika měla být docela slaná. Proto se sůl nalije po částech po etapách. Když se sůl v adjika snadno přestane rozpouštět, znamená to, že již byla nasycena.

Fanoušci kořeněných orientálních jídel mohou do šafránu přidat šafrán. Co když adjika je připraven pro zamýšlený účel (na maso nebo na dušenou zeleninu), celer a zelenina se v něm nestanou nadbytečnými.

Rajčatová adjika recept

Je tedy nějaký rozdíl, jak je adjika připravena?! Hlavní věc je, že je chutná. Ženy v domácnosti se tím řídí svými recepty a často dělají vlastní věci. Adjika se vyrábí jemná (lehká), s rajčatovou pastou, škrobem, paprikou, křenem a dalšími přísadami. K přípravě adjika občerstvení můžete použít foto recept "Adjiki z rajčat".


Podívejte se na podobné recepty

» » Rajčatová adjika recept