Třešňový a černý rybíz kompot na zimu

Existuje několik způsobů vaření třešňový a rybízový kompot na zimu, vše záleží na množství volného času hostesky a na její fantazii. Může to být buď rychlý recept, nebo recept, který vyžaduje dostatečné množství času pro přípravu ingrediencí..

Třešňový a černý rybíz kompot na zimu

V otázce, jak vařit třešňový kompot na zimu, hlavní věc je vyřešit problémy s přípravou třešní, jmenovitě odstranit nebo ne odstranit semena. Je obtížné jednoznačně říct, jedná se o amatérskou firmu, někteří manželky se domnívají, že pokud opustíte jámu, ovoce si zachová svůj tvar, zůstane velmi chutné.

V našem receptu povede neobvyklý způsob uchování kompotu na zimu. Musíte odstranit semena z třešní, je to pohodlné a rychlé s malým špendlíkem. Černý rybíz musí být očištěn od listů a stonků, větviček a poté prošel odšťavňovačem. Třešně nalijte do velkého kastrolu, naplňte je šťávou z černého rybízu a dejte na mírnou teplotu. Když se hmota vaří, musí být odstraněna z tepla a ponechána vychladnout. Kompot se vaří po dlouhou dobu, tři dny ve čtyřech dávkách, ale výsledek je nepochybně za to. Pro takový kompot budete potřebovat kilogram třešní a pět kilogramů černého rybízu, vaří se bez cukru, i když na základě individuálního vkusu ho můžete přidat do kompotu..

Třešňový a černý rybíz kompot na zimu

Můžete také vařit třešňový kompot s kamenem, Zároveň se černý rybíz také vaří jako celek, a pokud přidáte další červený rybíz a několik lístků máty, získáte skutečný rozmanité kompot na zimu.

A pokud vás zajímá, co jiného můžete z tohoto lahodného bobule vařit? recept na džem z černého rybízu přijde vhod.


Podívejte se na podobné recepty

» » Třešňový a černý rybíz kompot na zimu