Cherry kompot

Máte rádi kompoty? Jaké kompoty dáváte přednost? Například naše rodina dává nejvyšší prioritu třešňový a jahodový kompot a bobule. Také ve velké poptávce jsou kompoty třešně a černého rybízu..
Dnes chci mluvit o tom, jak sladit třešňový kompot se semeny na zimu, chutné a aromatické. Je lepší použít ty bobule, které se vám líbí, pokud je to například žlutá třešeň, pak si ji vezměte, pokud je červená, pak si ji vezměte a tak dále. Ačkoli v zásadě téměř všechny třešně, bez ohledu na jejich rozmanitost, chutnají stejně v kompotu. Rozdíly mohou být velmi malé. Koupil jsem třešně s červeným barelem pro recept, nebudu vám říkat odrůdu, protože nejsem v tom silný. Tento třešň se mi nejvíc líbí..
Víte, pokud vás zastrašuje proces shlukování různých druhů ochrany, můžu vás uklidnit. Kompoty jsou pravděpodobně nejjednodušší typ konzervace a stojí skvělou celou zimu téměř vždy, velmi zřídka se víčka v plechovkách zvětšují a tento nápoj kazí.

Jak vyrobit sladký třešňový kompot na zimu

Složení:
- třešně (stejně jako je chcete dát do sklenice),
- voda (k naplnění všech připravených nádob),
- cukr (podle chuti).potřebné ingredience
Okamžitě nalijte vodu do hrnce a zahřejte ho na oheň.


nalijte vodu do pánve
Do vody přidejte cukr, nechte jej chvíli rozpustit.


přidat cukr
Mezitím třešně umyjte pod tekoucí vodou studenou nebo teplou vodou.
Dejte umyté bobule do vody.


rozložte třešně
Vařte třešňový kompot. Obvykle stačí 10-20 minut.


vařte třešňový kompot na zimu
Připravený kompot z celých třešní se semeny nalijte do sklenic. Ujistěte se, že ve sklenicích je stejný počet bobulí. Můžete je nejprve vložit do sklenic a poté nalít samotný kompot.
Podívejte se na podobné recepty

» » Cherry kompot