Vynikající domácí kuřecí guláš s perletým ječmenem na zimu ve sklenicích

Domácí kuřecí guláš s ječmenem ve sklenicích

Každý ví, jak užitečná ječmenová kaše. Ne každá hospodyňka to však bude schopna vařit. A přípravu takového jídla trvá hodně času. Přesně proto, abyste si nemuseli pohrávat s kamny pokaždé, když chcete rozmazlovat své blízké chutným a zdravým jídlem, měli byste připravit ovesnou kaši s kuřetem na zimu.

Složení: Tlustý, Bobkový list, cibule, kuřecí maso, pearl barley, sůl, černé pepře
Čas do záložky: Celý rok


Tento domácí kuřecí guláš s ječmenem sníží přípravu večeře na jednoduché otevření po náročném dni v práci. A volný čas může být ponechán těm, kteří jsou k nám milí. Tento krok-za-krokem recept s fotografií je pro ty, kteří chtějí zvládnout všechny složitosti přípravy prázdné.

Složky jsou jednoduché:

800 g perličkového ječmene;

4 věci. kuřecí stehýnka (2 kg);

2 velké cibule;

ghí nebo tuk;

lavrushka;

sůl;

pepř.

Jak vyrobit domácí dušené ječné ječné kuře

Začněme přípravou ječmene. Aby byla kaše úspěšná, musí být promočena. Někdo si myslí, že na to stačí 3–4 hodiny, ale nejlepší je nechat ho přes noc ve vodě. A co je nejdůležitější, ráno jej musíte řádně omýt, aby se ovesná kaše později nezkysla. Opláchněte, dokud není voda čistá, a nechte ji 40 minut vařit a podle chuti přidejte sůl..

Domácí kuřecí guláš s ječmenem ve sklenicích

Nohy uvařte ve slané vodě, ochlaďte a rozeberte maso z kostí. Nejlepší je osvobodit maso pro ječmen s kuřetem a z kůže. Pak bude podle libosti i těch nejlepších. Vývar zbylý z masa musí být filtrován, vaříme na něm kaši.

Domácí kuřecí guláš s ječmenem ve sklenicích

Oloupejte cibuli a jemně nasekejte. Dali jsme to do pánev a trochu restujeme. Dali jsme tam kuřecí maso, bobkový list a ve skutečnosti i samotný ječmen. Solte ovesnou kaši podle chuti a přidejte pepř, poté promíchejte všechny ingredience a vařte pokrm asi 20 minut.

Domácí kuřecí guláš s ječmenem ve sklenicích

V sterilizované rozprostřete plechovky s ovesnou kaší s kuřecím masem a nechte sterilizovaný obrobek na vodní lázni po dobu 15 minut.

Potom pod každé víko musíte položit lžíci ghí nebo tuku a zahřát sklenice.

Domácí kuřecí guláš s ječmenem ve sklenicích

Vše, na této chutné, připravené na zimní ječmenovou kaši s kuřecím masem, je připraveno. Jak vidíte, k vaření takového dušeného kuřecího masa a ječmene nebylo třeba ani autoklávů ani vícebarevníků, a dokonce jsme ani nepotřebovali troubu. Neobvyklý obrobek je snadný a jednoduchý.


Podívejte se na podobné recepty

» » Vynikající domácí kuřecí guláš s perletým ječmenem na zimu ve sklenicích