Těstoviny plněné žampiony: postupný recept s fotografií

Neobvyklé jídlo - plněné těstoviny s houbami, ideální pro slavnostní stůl i každodenní večeři.

Bezpochyby to ocení dospělí i děti. Je uspokojivý, chutný a docela originální. Kromě toho je poměrně jednoduchá na přípravu a nevyžaduje velké finanční náklady, což je v naší době docela relevantní. Uvařte tyto těstoviny jednou a budou na seznamu vašich běžných oblíbených jídel. A jak to udělat správně, řekneme vám níže v našem podrobném receptu..

Těstoviny plněné žampiony

Abychom mohli vařit těstoviny plněné žampiony, potřebujeme:

- velké těstoviny ve formě skořápek nebo zkumavek - 200 gr-

- čerstvé houby žampiony - 5-6 ks-

- cibule - 1 velká cibule-

- zakysaná smetana 20% - 2-3 lžíce. lžíce-

- rostlinný olej (slunečnice) - 2 polévkové lžíce-

- česnek -1 malá hlava-

- parmazánový sýr -30 g-

- sůl a koření.

Těstoviny plněné žampiony: metoda vaření

1. Uvařte těstoviny do „al denet“ (téměř do jemné nabídky) v slaně osolené vodě. Pak jsme je převrátili v cedníku a ochladili..

Těstoviny plněné žampiony

2. Zatímco těstoviny vychladnou, připravte náplň. K tomu, jemně nasekáme 3-4 žampiony (poznámka: pár žampionů musí být ponechán na omáčce) a cibule, zahřejte rostlinný olej na pánvi a smažte všechny cibule a houby v něm. Podle chuti přidejte do náplně sůl a koření. Z koření se doporučuje použít mletý koriandr, černý mletý pepř, trochu sladké mleté ​​papriky.

Těstoviny plněné žampiony

3. Poté pomocí lžičky naplňte těstoviny mletou houbou. A dali jsme je pevně do pánve s vysokými stranami.

Těstoviny plněné žampiony

4. Připravte omáčku v samostatné pánvi. K tomu jemně nasekejte předloupané stroužky jedné hlavy česneku, pokud se vám nelíbí bohatá chuť česneku, můžete si vzít méně česneku.

Také zbývající houby rozdrtíme a zlehka smažíme v malém množství rostlinného oleje, poté přidáme zakysanou smetanu zředěnou ve vodě, v poměru 2 polévkové lžíce zakysané smetany na sklenici vody. Podle chuti přidejte sůl a koření. Plněné těstoviny nalijte omáčkou a na mírném ohni vařte, dokud se nevaří čtvrt hodiny.

Těstoviny plněné žampiony

5. Podávejte jídlo na stole po částech, posypte strouhaným parmazánem a ozdobte snítkou čerstvých bylin - koprem, petrželkou nebo bazalkou.

Těstoviny plněné žampiony


Podívejte se na podobné recepty

» » Těstoviny plněné žampiony: postupný recept s fotografií