Lahodný řek s mletým masem - recept s fotografiemi krok za krokem, jak vařit na pánvi a v troubě

snímek smažených řeckých lidí s mletým masem na ploché černé desce na stole

Popis

Grechaniks s mletým masem - to je skvělé jídlo z ruské kuchyně s lahodnou chutí. Je vyrobena z pohankové kaše a mletého masa. Díky tomuto složení se ukázalo, že jídlo je velmi uspokojivé, chutné a v žádném případě nižší než běžné kotlety vyrobené z čistého masa. Dnes se takové jídlo nachází při vaření v jiných zemích, kde Řekové nenechávají nikoho lhostejným..

Náznak! Chcete-li připravit jídlo podle našeho postupného receptu, můžete si vzít naprosto jakýkoli masný produkt: neuvěřitelně chutné jídlo dopadne s mletým kuřecím, hovězím, krůtím, vepřovým masem a jiným masem. Můžete je také smíchat ve stejných proporcích. Před odesláním do trouby si můžete podle chuti přidat omáčku: zakysanou smetanou nebo rajčatovou omáčkou, která nasycuje chuť.

Kalorický obsah potravin je pro mnohé zajímavý, proto s vámi sdílíme důležité informace. Počet kalorií závisí na tom, jaké druhy mletého masa berete na vaření: kuřecí řízečky obsahují asi 100 kcal, hovězí maso - 204 kcal, vepřové maso - 223 kcal, Turecko - 127 kalorií. Vyberte si produkt na základě osobních preferencí vkusu.

Vaření řeckých lidí s mletým masem doma není obtížné. Tuto kulinářskou výzvu zvládne každý. Podívejte se na navrhovaný krok za krokem recept s fotografií, postupujte podle tipů v něm uvedených a bez vnější pomoci budete moci připravit skvělé jídlo pro vaši domácnost. Členové rodiny to budou milovat, o tom není pochyb!

Ingredience

 • Pohanka 1 šálek
 • Mleté maso 200 - 300 g
 • Kuřecí vejce 2 ks.
 • Petržel podle chuti
 • Rostlinný olej na smažení
 • Stolní sůl podle chuti
 • Mletý černý pepř podle chuti

Kroky

 1. Tradičně začneme vařit s mletým masem, Pohanka, kuřecí vejce a petrželkou. Položíme produkty na plochu. To jsou všechny ingredience, které potřebujete. Pokud nemáte připravenou kaši, musíte ji nejprve uvařit. Nalijte krupice do hluboké mísy, několikrát opláchněte pod tekoucí vodou a přeneste do malého hrnce. Naplňte 2-3 sklenice studené vody a přesuňte obsah s obsahem do kamen. Nastavili jsme průměrnou sílu plamene. Vařte, dokud se tekutina zcela neodpaří. Poté můžete začít zpracovávat zbývající komponenty..

  vařená pohanka v plastové nádobě, mleté ​​maso v talíři, vejce a zelenina, např. lžíce na stole

 2. Masný produkt vložíme do procesoru, rozbijeme jedno vejce, přidáme sůl a černý pepř. Petrželku velmi dobře opláchneme pod tekoucí vodou a poté přidáme bylinky ke zbytku ingrediencí.

  mleté ​​maso, nakrájenou zeleninu, vařenou Pohanka a vejce v mixérové ​​misce na stole

 3. Výsledné složení smíchejte tak, abyste skončili s měkkou hmotou, jak je znázorněno na fotografii.

  mleté ​​maso pro řecké lidi s pohankou a sekanými bylinkami

 4. Rozlomte druhé vejce do samostatné mísy, rozbijte ho vidličkou a přidejte trochu soli. Ruky navlhčíme vodou tak, aby se mleté ​​maso nelepilo na dlaně. Z masa vytváříme středně velké koláče. Každý z nich ponořte do vaječné směsi.

  kotleta na talíři s rozšlehanými vejci a vidličkou na stole

 5. Do kamna posíláme běžnou pánev, nastavíme ji na mírné teplo. Jakmile se hrnec zahřeje, nalijte trochu rostlinného oleje. K smažení těchto placiček jsme použili obyčejný slunečnicový olej, protože je pro to vhodnější než olivový olej. Do sporáku jsme vložili několik dortů tak, aby mezi nimi byla malá vzdálenost a nepřilepily se k sobě. Smažte, dokud zlatohnědá. Poté pomocí dvou vidliček nebo speciální špachtle posuneme kotlety z jedné strany na druhou. Potom vyjměte první dávku a smažte další.

  syrové řecké lidi s mletým masem na pánvi s máslem na sporáku

 6. Zahříváme troubu na teplotu 180 stupňů. Pečicí list zakryjte fólií a na něj položte smažené koláče. Pečicí list posíláme do trouby. Čekací doba je 15 minut. Po uplynutí stanovené doby troubu vypněte a vyjměte pečivo s jídlem.

  smažená pohanka s mletým masem na pečení, potažená fólií, na stole

 7. Takže naši voňaví Řekové s mletým masem jsou zcela připraveni. Nyní jste přesvědčeni, že vaření tak jednoduchého, ale chutného ruského jídla doma je ve skutečnosti elementární. Doufejme, že vám navrhovaný krok za krokem recept s fotografií pomůže zajistit to, a s odkazem na to se vám podařilo bez problémů smažit úžasné jídlo. Položte jej na talíře pro každého, doplňte ho jakýmkoli přílohem, čerstvou nebo solenou zeleninou, zavolejte rodinu ke stolu a vychutnejte si úžasnou chuť neobvyklých kotletek dohromady. Přejeme vám dobrou chuť!

  ready-made Řekové s mletým masem na černém talíři na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodný řek s mletým masem - recept s fotografiemi krok za krokem, jak vařit na pánvi a v troubě