Maso kastrol se syrovými brambory a mletým masem - recept krok za krokem s fotografií vaření se sýrem a zakysanou smetanou v troubě

kastrol s bramborami, mletým masem a sýrem, nakrájený na čtvrtky

Popis

Maso kastrol s bramborami a mletým masem - to je skvělé jídlo ruské kuchyně s úžasnou chutí, když se každý kus doslova roztaví v ústech. Je to šupinatá mísa skládající se ze smíšeného mletého masa, zeleniny, tvrdého sýra, bylin a koření. Díky tomu, že uvedené složky jsou kombinovány, se získá poměrně uspokojivé jídlo, které okamžitě uspokojí pocit hladu a dává dlouho očekávané potěšení z skvělé chuti. V této fázi je takové jídlo velmi oblíbené v kuchyni jiných států, kde je spokojen každý, kdo ho jednou ochutná..

Náznak! Chcete-li připravit jídlo podle našeho receptu krok za krokem, můžete pro vaření mletého masa použít jakoukoli masnou složku: může to být pouze kuře, vepřové maso, hovězí maso, krůtí maso nebo stále míchat tyto ingredience. V každém případě získáte skutečnou radost! V závislosti na preferencích a přáních osobního vkusu můžete také přidávat další (nezahrnuté v receptu) produkty a vytvářet další vrstvy.

Vaření masa kastrol s bramborami a mletým masem doma není obtížné. Tuto kulinářskou výzvu zvládne každý. Podívejte se na navržený jednoduchý postupný návod s fotografií, postupujte podle tipů v něm uvedených a bez vnější pomoci můžete vařit úžasné jídlo v troubě pro vaši domácnost. Členové rodiny to budou milovat, o tom není pochyb!

Ingredience

 • Brambory 600 g
 • Vepřové 200 g
 • Hovězí 200 g
 • Tvrdý sýr - 200 g
 • Cibule 1 ks.
 • Zakysaná smetana 100 g
 • Zelení 10 g
 • Rostlinný olej 2 lžíce. l.
 • Mletý černý pepř 2 špetky
 • Stolní sůl 3 špetky

Kroky

 1. Začneme vařit. Maso důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a poté přeneste produkt do mísiče. Vyjmeme cibuli z plevy, myjeme ji a pošleme do masa. Také myjeme greeny dobře pod tekoucí vodou, setřeme je, abychom se zbavili zbývající kapaliny, a doplňte zbývající ingredience. Drtit v mixéru. Pokud ji nemáte, můžete použít mlýnek na maso a projít jím všechny připravené komponenty..

  čerstvé hovězí maso, vepřové maso, cibule, bylinky a zakysanou smetanou v mísu mísy

 2. Přidejte výsledné mleté ​​maso s černým pepřem, solí a dalšími oblíbenými aromatickými kořeními. Aby se mleté ​​maso stalo tekutějším, můžete nalít trochu vařené vody.

  mleté ​​maso s kořením se lžičkou v misce

 3. Obrobek dobře promíchejte tak, aby maso bylo nasyceno kořením a v něm nebyly žádné hrudky.

  mleté ​​maso s bylinkami v misce se lžičkou

 4. Dále musíte brousit tvrdý sýr. Produkt nastrouhejte na hrubém struhadle nebo nakrájejte na tenké proužky. Zvolte jakýkoli způsob broušení a držte se ho. Použili jsme struhadlo.

  strouhaný tvrdý sýr na talíři

 5. Oloupejte hlízy syrových brambor ostrým nožem, poté zeleninu důkladně opláchněte a nakrájejte na ne příliš silné kruhy.

  tenké plátky brambor na prkně na stole

 6. Bereme pekáče a namažeme ji rostlinným olejem. Můžete si vzít kousek smetany. Nyní začneme tvořit vrstvy. Nasekané brambory dejte na dno formy.

  nakrájené brambory na dně skleněné pekáče

 7. Přidejte trochu zakysanou smetanu, sůl a černý pepř. Omáčku rovnoměrně rozprostřete po vrstvě.

  brambory nakrájené na plátky, namazané zakysanou smetanou a kořeněné, ve skleněné pekáčce

 8. Brambory zakryjte strouhaným sýrem. Pokud chcete, můžete změnit pořadí rozvržení produktů a vrstvy vytvořit, v jiném pořadí..

  strouhaný sýr na sekané brambory ve skleněné pekáčce

 9. Znovu přidejte bramborové kruhy. Namažte zakysanou smetanou, přidejte sůl a pepř.

  bramborové plátky potřené zakysanou smetanou a posypané kořením ve skleněné pekáčce

 10. Poté rozložte mleté ​​maso.

  vrstva mletého masa s bylinkami ve skleněné pekáčce

 11. Přidejte sýr.

  strouhaný sýr na mletém masu ve skleněné pekáčce

 12. Zakryjte bramborami. Nezapomeňte namazat zakysanou smetanou, solí a pepřem.

  vrstva nakrájených brambor, namazaná zakysanou smetanou a kořením, ve skleněné pekáčce

 13. Přidejte mleté ​​maso a posypte zbývající strouhanou sýrovou hmotou.

  vrstva strouhaného sýra na mletém masu a bramborách ve skleněné pekáčce

 14. Zahříváme troubu na teplotu 190-200 stupňů. My posíláme jídlo s miskou do trouby. Čekací doba je 35-45 minut. Po uplynutí zadaného času troubu vypněte a vyjměte plíseň.

  kastrol s mletým masem a bramborami a sýrem v pekáčku na drátěném stojanu

 15. Naše masová kastrol s bramborami a mletým masem je tedy zcela připravená. Nyní jste přesvědčeni, že vaření tak chutného jídla ruské kuchyně doma je ve skutečnosti elementární. Doufejme, že vám navrhovaný krok za krokem recept s fotografií pomohl to zajistit, a s odkazem na to se vám podařilo bez problémů vyrobit úžasné jídlo. Kastrol nakrájejte na plátky, rozložte na talířích pro každého, zavolejte rodinu ke stolu a vychutnejte si lahodnou chuť. Dobrou chuť!

  kastrol s bramborami a sýrem, nakrájený na čtvrtky


Podívejte se na podobné recepty

» » Maso kastrol se syrovými brambory a mletým masem - recept krok za krokem s fotografií vaření se sýrem a zakysanou smetanou v troubě