Mleté maso v troubě: chutné a uspokojivé

Mleté maso v troubě vařte poměrně rychle, takže jsou skvělé, když nemáte čas na přípravu večeře. Zvažte následující recepty.

Mleté maso v troubě: chutné a uspokojivé

Zeleninový kastrol s mletým masem.
Nakrájejte 2 lilky a cukety na plátky. Lilek posypeme solí, necháme vyluhovat. Odřízněte tlustou kůži z cukety. Nakrájejte mrkev, smažte kořením a mletým masem ve slunečnicovém oleji. Nejprve rozložte veškerou zeleninu ve vrstvách, poté vrstvu masa s mrkví a zbytek oleje a poté ochutnejte koření. Položte na něj vrstvu rajčat. Sůl to. Odděleně promíchejte 50 g strouhaného sýra, 2 vejce, majonézu, dokud není hladká. Nalijte kastrol s výslednou směsí a odešlete ji do trouby na 40 minut. Kastrol se doporučuje přikrýt fólií. Po půl hodině může být odstraněn.
Bude se vám líbit a mleté ​​maso s vejcem.
Mleté maso v troubě.

Houby julienne.
Opláchněte 425 g hub pod tekoucí vodou a nakrájejte je. Můžete použít žampiony nebo jiné druhy hub. Nakrájejte, smažte pár cibule, přidejte houby, sůl, smažte 10 minut. Smažte 420 jemně mletého masa v jiné pánvi, přidejte 2 polévkové lžíce sojové omáčky a koření. Připravené mleté ​​maso vložte do pekáče, cibule a žampionů, posypeme bylinkami. Roztavený sýr smíchejte se 155 g jogurtu, odešlete do mikrovlnné trouby a nechte půl minuty. Nalijte obsah formuláře s výslednou omáčkou. Vložte do trouby při nastavené teplotě 180 stupňů. Rozdělte na jednotlivé části, podávejte.

Mleté maso v troubě: chutné a uspokojivé

Jsou velmi chutné a mletá masová jídla s bramborami.
Mleté maso v troubě.
Francouzská verze se sýrem.
Oloupeme oloupanou cibuli, umyjeme zelenou cibuli, oloupeme 7 brambor, opláchneme, nakrájíme na plátky. Jemně nakrájejte jednu cibuli a druhou nakrájejte na plátky. Maso osolte nakrájenou cibulkou, pepřem, solí, promíchejte. Namažte plech na pečení slunečnicovým olejem, přikryjte pergamenem nebo fólií a rozložte plátky brambor. Oloupejte brambory, pepř, nasaďte cibulové kroužky na vrchol. Na vrchol položte 1 kg mletého masa. Přidejte rajčatovou omáčku nebo pyré. Nastrouhejte 150 g žlutého sýra rozprostřeného po povrchu. Zahřejte troubu na 180 stupňů. Nejprve pečte misku, zakryjte ji fólií, po půl hodině vyjměte fólii a pečte dalších 20 minut. Pečení bude trvat asi hodinu. Po hodině vyjměte plech na pečení, maso rozložte na talíře, posypte nasekanou zelenou cibulkou.

Mleté maso v troubě: chutné a uspokojivé

Vypadají originální a mletá hnízda masa! Nezapomeňte je vařit.
Lula kebab.
Připravte 520 g hovězího masa - opláchněte ho, uvolněte z filmů, nakrájejte na kousky. Oloupejte česnek a 4 cibule, rozdrťte je s hovězím masem. Přidejte sůl, vejce, majonézu a další koření. Hnětte hmotu a vložte ji na hodinu do lednice. Zapněte troubu a zahřejte ji až na 180 stupňů. Vytvořte lula kebab. Rozdělte hmotu na malé stejné části a každou z nich vytvořte jako klobásu. Položte je na plech. Proveďte malé řezy. Pečicí plech vložte do trouby.
Podívejte se na podobné recepty

» » Mleté maso v troubě: chutné a uspokojivé