Recepty s mletým masem a bramborami. Nejjednodušší a nejrychlejší

Recepty s mletým masem a bramborami mohou být použity v domácnosti, které chtějí vařit chutnou a vydatnou večeři. Zde jsou některé z jejich možností.

Recepty s mletým masem a bramborami
.
Cibuli jemně nasekejte, důkladně promíchejte s 500 g nasekaného hovězího masa, solí. V případě potřeby přidejte suchý kopr, abyste do misky přidali kořenitou chuť. Naneste hmotu na plech v tenké vrstvě. Pečicí list lehce namažte rostlinným tukem. Na tenké plátky nakrájejte 1 kg brambor a rozprostřete je ve druhé vrstvě. Sůl, štětcem s majonézovou vrstvou. Vložte pečicí plech do trouby. Vaříme kastrol po dobu 20 minut, posypeme strouhaným sýrem.

Recepty s mletým masem a bramborami. Nejjednodušší a nejrychlejší

A tady je další verze takového jídla.
Oloupeme 1 kg brambor, nakrájíme na malé kousky, promícháme, smícháme se zakysanou smetanou a majonézou. Přidejte nakrájenou cibuli do mletého telecího masa, sezónu, dobře promíchejte. Připravte největší pánev, otřete ji slunečnicovým olejem. Předehřejte troubu. Vrstvené brambory, maso. Poslední vrstvou jsou zbytky bramborové hmoty. Rozetřete se směsí majonézy a zakysané smetany.

Jak se vám líbí bramborový blázen s mletým masem?

Recepty s mletým masem a bramborami
.
Běloruské „kouzelníky“.
Omyjte 6 brambor, nakrájejte na struhadlo nebo použijte kuchyňský robot. Měli byste mít polotekutou bramborovou hmotu. Přeneste jej na síto, nechte bramborovou šťávu odtéct. Hmota by měla být mírně vlhká, aby z ní bylo snadné vytvořit „kouzelníky“. Nechte šťávu trochu usadit. Škrob by se měl usadit na dně. Musí být přeneseno do těsta a tekutina musí být nalita. Do těsta přidejte sůl, vejce, důkladně promíchejte. Vyrobíme mleté ​​maso z masa, do něj nasekáme nakrájenou cibuli, sůl a pepř. Jakmile je těsto připravené, začněte vyrábět "kouzelníky". Vezměte lžíci mletého masa, vložte jej do těsta, aby bylo maso úplně zakryté. Zahřívejte rostlinný olej ve velké pánvi, hotové výrobky smažte do zlatohnědé barvy. Umístěte je do hrnce nebo jiného pekáče. Nalijte lžíci zakysané smetany, vložte do trouby, vařte půl hodiny při nízkém žáru.

Recepty s mletým masem a bramborami. Nejjednodušší a nejrychlejší

Připravte se a bramborový koláč.
Pečeně.
Omyjte 700 g brambor, nakrájejte na plátky. Protřepejte 500 g masa do mlýnku na maso. Porazte ho zpět, vytvořte kouli a násilně ji vložte do mísy, kde jste ji hněteli. Díky tomuto postupu bude produkt šťavnatější a pružnější. Nakrájejte cibuli na půlky. Rozložte plech na pečení nebo velkou pánev s rostlinným olejem, vložte cibuli do rovnoměrné vrstvy. Zformujte na několik tenkých steaků, položte na cibuli. Nakonec vše zakryjte bramborami. Smíchejte zakysanou smetanu a majonézu, sezónu a pečeně. Vložte misku do trouby zahřáté na 200 stupňů.

Recepty s mletým masem a bramborami. Nejjednodušší a nejrychlejší

Ukázalo se, že je velmi chutné a kastrol s mletým masem a rajčaty.
Všechny naše recepty si zaslouží vaši pozornost. Musíte si jen vybrat ten, který ozdobí váš stůl. S jejich pomocí můžete velmi diverzifikovat své vlastní menu. Jídlo můžete servírovat se salátem zelí, okurek, rajčat atd.
Podívejte se na podobné recepty

» » Recepty s mletým masem a bramborami. Nejjednodušší a nejrychlejší