Listové hlemýždi s mletým masem

Mletá kuřecí jídla nebo mleté ​​vepřové - vítáme hosty na našich stolech, protože jsou nejen velmi chutné, ale také uspokojivé. Kromě toho se připravují poměrně rychle..
Nejlepším způsobem, jak vyrobit tento polotovar, je samozřejmě jeho výroba doma. Souhlaste, že mleté ​​maso vyrobené z vašich vlastních rukou z krásného chutného kusu masa nelze srovnávat s nakoupeným mletým masem. K jeho přípravě budete potřebovat vysoce kvalitní mlýnek na maso, například tento. Pokud zvolíte mlýnku na maso pro průměrnou rodinu, omezte kapacitu jednotky na 1-2 kg za minutu. Zdá se, že je nejvýhodnější koupit zařízení s elektronickým typem s dostatečně vysokou spotřebou - v tomto případě můžete dokonce šplhat šlachovitým masem.

Listové hlemýždi s mletým masem

Chceme vám nabídnout recept na šneky listové těsto s mletým masem Je skvělou volbou jak pro každodenní jídlo, tak pro slavnostní svačinu. Smažte 200 g mletého masa v rostlinném oleji, dokud se nevaří. Nastrouhejte 150 g velkého sýra. Rozmrazte 250 g listového těsta a rozvařte je válečkem ve tvaru obdélníku nebo čtverce. Těsto namažte majonézou (potřebujete asi 2 lžíce zákusku). Na těsto položte vrstvu mletého masa a na něj nastrouhejte strouhaný sýr. Můžete přidat své oblíbené koření. Pak těsto jemně rozvařte na roli, stejně jako při vaření mleté ​​maso v pita chlebu v troubě.
Rozstřihněte roli na kousky a pečte 20 minut v peci předehřáté na 220 stupňů. Listové hlemýždi s mletým masem připraven!
Podívejte se na podobné recepty

» » Listové hlemýždi s mletým masem