Zmrazené jahody s cukrem

Chci vám říct, jak snadné je připravit jahody s cukrem na zimu bez vaření v mrazničce. Toto není první rok, kdy jsem vyráběl bobule. A pokaždé jsem přesvědčen, že tento obrobek je nejlepší. A to vše proto, že je univerzální. Například džem nelze použít tak široce jako zmrazené bobule. Nebo spíše ne každý má rád džem. A kostky jahodové pyré mnoho se bude líbit.
Kde můžete použít náš blank? Přidejte k sladkým cereálím, obvykle to dělám s ovesnou kaší. Připravte si koktejly, omáčky, mléčné koktejly, zmrzlinu, kastrolky, suflé, různé pečivo a další dobroty. Nezní to lákavě? Zmrazené jahody s cukrem jsou zároveň samy o sobě ideálním dezertem. Tyto kousky zmrzliny si můžete užít po celý rok.


Ingredience pro výrobu zmrazených jahod s cukrem

Složení:
- jahody - 600 g,
- cukr - asi 300 g (podle chuti).rozemelte jahody mixérem
Než zmrazíte jahody na zimu, měly by být velmi pečlivě tříděny. Odstraňujeme všechny rozmazlené bobule, aby nezkazily chuť a kvalitu naší sklizně jahod. Nyní myjeme bobule a odstraňujeme sepaly. Pyré posíláme do mísy mixéru. Proměňujeme se v homogenní hmotu.


přidat cukr
Nyní naplňte jahodový tekutý pyré s granulovaným cukrem. Jeho množství lze upravit podle chuti. Pokud je jahoda sama o sobě sladká, můžete podle toho dát méně cukru. To neovlivňuje skladovatelnost, pokud jde o zmrazení. Proto je možné tento produkt přidat podle svého uvážení. Porazte vše dohromady, dokud se nerozpustí granulovaný cukr.


vložte do mrazniček
Nyní vybíráme nádoby na zmrazení jahodového pyré. Používám misky na led a bonbóny. Nejvhodnější je vzít silikonové formy. Je pak snadné z nich extrahovat zmrazené jahody. Lze použít malé jednorázové plastové kelímky. Naplňujeme kontejnery a posíláme je do mrazničky.


vložte kostky do sáčku
Když jsou jahody dobře zmrazené, měly by být přeneseny do sáčku nebo nádoby pro skladování. Hermeticky uzavřete, aby se námraza nezakryla bílým nátěrem a nenasycila se zápachem fotoaparátu.


Jak zmrazit cukr jahody
Udržujte toto ošetření mimo oči dětí. Jinak se s ním rozloučíte velmi rychle. Mluvím z osobní zkušenosti.


recept na zmrazení jahod s cukrem
Podívejte se, jak krásné a chutné jahody s cukrem dopadly na zimu.


Jak zmrazit jahody s cukrem - recept s fotografií
Na poznámku
Stejným způsobem můžete vyrobit polotovary pro jiné bobule. Například vynikající zmrazení pochází z malin, rybízu nebo kanalizace, stejně jako šťouchané meruňky. V tomto případě však v kostkách narazí kousky slupek nebo semen bobule. Můžete to tak nechat, nebo ho můžete protnout sítem.
Přátelský
Podívejte se na podobné recepty

» » Zmrazené jahody s cukrem